20 Ekim Dolunayı Hayatımıza Neler Getirecek?

20 Ekim Çarşamba günü saat 17.57’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunaya hazır mısınız? Ateş elementinin etkisinde gerçekleşecek bu dolunay güçlü etkileriyle bakalım hayatlarımızda ne gibi değişimlere neden olacak?

Bugün gerçekleşecek dolunayın etkilerini son birkaç gündür hissediyor olmalısınız. Ateş elementinin hızlı ve öfkeli enerjisini taşıyan bu dolunay etkisiyle kendinizi tahammülsüz, sabırsız ve gergin hissediyorsanız bir kaç gün sakin kalmaya ve dengelenmeye odaklanabilirsiniz.

Koç burcu aceleci, çoğunlukla düşünmeden fevri hareket etmekle temsil edilir. Koç burcunun temasıyla bu sıralar tavrımızı ve dilimizi sertleştirebilir ve ani çıkışlarla köprüleri yıkabiliriz. Dolunaylar iç dünyamızı etkileyen, içinde yoğun ve karmaşık enerjiler barındıran evrelerdir. Ancak Koç Dolunayı duygusal fırtınaları dışa vururken, mücadele edilen konularda sabredemeyeceğimizi gösteriyor.

Peki bu dolunay etkilerinden nasıl fayda sağlayabiliriz?

Dolunay zamanları tamamlanma enerjileri taşıdığı için uzun zamandır aklımızı kurcalayan, bize iyi hissettirmeyen işleri sonuca erdirmek için harika zamanlardır. Cesaret ve değişim enerjilerinden yararlanarak negatif durumları ortadan kaldırmak için kolları sıvamak kesinlikle harika bir fikir…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir