Altınbaş’tan Burçlara Özel Yılbaşı Hediyesi Önerileri

Antik uygarlıklardan günümüze miras kalan burçlar, kişiliğinize dair pek çok ipucu verir. Burçlar, adeta karakterin bir simgesidir. Peki yılbaşı hediyenizi seçerken hediye alacağınız kişinin burcunu ön planda tutmaya ne dersiniz? Altınbaş Burç Koleksiyonu‘ndaki birbirinden şık ve zarif tasarımlara göz atma zamanı!

Altın ‘Koç’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Koç Burcu Kolye, Koç burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Koç kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Boğa’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Boğa Burcu Kolye, Boğa burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Boğa kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘İkizler’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş İkizler Burcu Kolye, İkizler burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken İkizler kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Yengeç’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Yengeç Burcu Kolye, Yengeç burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Yengeç kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Aslan’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Aslan Burcu Kolye, Aslan burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Aslan kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Başak’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Başak Burcu Kolye, Başak burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Başak kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Terazi’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Terazi Burcu Kolye, Terazi burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Terazi kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Akrep’ Burcu Kadını

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Akrep Burcu Kolye, Akrep burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Akrep kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Yay’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Yay Burcu Kolye, Yay burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Yay kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Oğlak’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Oğlak Burcu Kolye, Oğlak burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Oğlak kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Kova’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Kova Burcu Kolye, Kova burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Kova kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Altın ‘Balık’ Burcu Kolye

Ürüne Gitmek Için Tıklayın.

Altınbaş Balık Burcu Kolye, Balık burcunun zodyaktaki sembolünü içerirken Balık kadınlarının boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kadar anlamlı bir alternatif de oluşturuyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir