Ekim Ayının Gökyüzü Olaylarına Bakış

Ve sonbaharın ortasına geldik… Eğer astroloji ile ilgiliyseniz aylar öncesinden astrologların Ekim ayına dair öngörülerine kulak vermiş olmalısınız. Gökyüzünün oldukça hareketli olduğu Ekim ayında bizleri iki dolunay, bir yeni ay ve bazı retrolar bekliyor. Peki, bunlar ne anlama geliyor? Gelin kısaca bilgi sahibi olalım…

1 Ekim’de Koç Dolunayı ile Aya Giriş Yapıyoruz

Evet, ayın girişini Koç burcunda gerçekleşecek bir dolunay ile yapıyoruz. Ateş burcunun etkilerini hissedeceğimiz bu dolunay bizi ayağa kalkmak için destekleyecek. Uzun zamandır yapmayı planladığınız ve ertelediğiniz tüm işlere başlamak için harika etkileri olan bu dolunayda hareketsiz kalmanız pek mümkün olmayacak. Ancak enerjinizi negatif yönde beslememeye ve tartışmalardan uzak durmaya çalışmanız da çok önemli.

13 Ekim’de Merkür Retrosu Başlıyor

2020’nin son Merkür retrosuna hoş geldiniz. Akrep burcunda gerçekleşecek retro gündemi kendimize ve ikili ilişkilerimize çekerken bazı sırların açığa çıkması mümkün görünüyor. Hayatta ne istediğinizle ilgili soruların peşinde olacağınız bu sürecin aşk hayatı üzerindeki etkileri de oldukça kuvvetli. Bir Merkür retrosu klasiği olarak eski sevgililerden gelebilecek haber ve mesajlara da dikkat diyelim!

16 Ekim’de Terazi’de Yeni Ay Zamanı

Yeni aylar yeni başlangıçların dönemidir. Ekim ayında da yeni ay dönemini yeni işlere başlamak, yeni dilekler ve hedefler belirlemek için kullanabilirsiniz. Yeni ayın Terazi burcunda gerçekleşmesi arabulucuk, denge ve adalet konularında olumlu etkiler hissedebileceğimizi de fısıldıyor.

22 Ekim İtibariyle Güneş Akrep’te

22 Ekim sonrasında Akrep burçlarının doğum günlerini kutlamaya başlayacağız. Akrep burcunun güzelleştiren etkisini arkanıza alarak stilinizde bir değişikliğe gidebilir, durağan aşk hayatınıza canlılık katabilirsiniz. Kişisel gelişim ve şifalanma adına da pozitif etkiler olduğunu belirtelim.

31 Ekim’de Mavi Dolunay

Bu ay iki dolunay var! Ayın ilk günü Koç burcunda gerçekleşecek dolunayı ayın son günündeki Boğa dolunayı takip edecek. Elbette etkilerini daha çok Kasım ayında hissettirecek bu dolunay bazı yüzleşmelerin habercisi. Farkındalığınızın artacağı bu dolunayı size iyi gelecek bir ritüel gerçekleştirerek geçirmeniz çok keyifli olabilir.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir