Ocak 2021’in Astrolojik Gündemine Bakış

Nihayet 2020’yi geride bıraktık ve büyük umutlar beslediğimiz 2021 senesine giriş yaptık. Bu seneye dair umudumuzun en büyük nedenlerinden biri de uzman astrologların yorumları… 2020’nin zor bir sene olacağını çok önceden belirten astrologlar 2021’in geçtiğimiz seneye kıyasla çok daha iyi bir sene olacağını müjdeliyor. Bakalım yılın ilk ayında bizi neler bekliyor?

13 Ocak’ta Oğlak Yeni Ayı

2021 yılının ilk yeni ayı Oğlak burcunda 13 Ocak’ta gerçekleşiyor. Oğlak burcundaki bu yeni ay daha çok kariyer hayatımıza odaklanmamıza neden olurken bize ne istediğimizi, neler yapabileceğimizi sorgulatıyor. Yeni ay, yeni başlangıçları desteklediği için bu tarihlerde yeni kariyer kararları almak oldukça doğru sonuçlar verebilir. Yeni ayın Oğlak burcunda olması ise tüm bu girişimlerinizin titizlikle planlanması gerektiği mesajını veriyor.

20 Ocak’tan itibaren Güneş Kova Burcunda

20 Ocak itibariyle Güneş, Kova burcuna geçiş yaparak bu burçtaki bir aylık seyrine başlıyor. Zekanın burcu Kova, bu süreçte hayatlarımıza yeni girişimler için atılacak adımları, denenmemiş deneyimleri getiriyor. Yaratıcılığınızı konuşturmanın tam sırası!

28 Ocak’ta Aslan Burcunda Dolunay

Ocak ayının dolunayı ise ayın 28’inde ve Aslan burcunda gerçekleşiyor. Kendinden söz ettirmeyi seven Aslan burcu, bu dönemde kendinizi ifade ederken size destek sağlama konusunda iddialı olacak. gökyüzü hareketleri kariyerinizi desteklemeye tam gaz devam ediyor. Artık yenilenen özgüveninizle Şubat ayına hazırsınız!

31 Ocak-22 Şubat Arasında Merkür Geriliyor

Yılın ilk Merkür 31 Ocak’ta başlıyor ve 22 Şubat tarihine kadar sürüyor. İletişim gezegeni Merkür, retro dönemindeyken iletişim kazalarına açık kılıyor. Merkür retro iken önemli anlaşmalara imza atılmaması ve yeni başlangıçlara zaman tanınması öneriliyor. Bir miktar içe kapanma enerjisi de taşıyan Merkür retro dönemini kendiniz ve sevdikleriniz için faydalı şekilde geçirmeye özen gösterin!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir