Oğlak Burcu Kadınlarına Özel Hediye Seçenekleri

Doğum gününüz kutlu olsun Oğlaklar! Toprak grubunun öncü burcu Oğlaklar, 23 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında doğum günlerini kutluyor. Siz de bir Oğlak burcu kadınının doğumgünü için hediye arıyorsanız önce bu burcun kadınlarını ve zevklerini iyi tanımalı, ardından hediyenizi seçmelisiniz. Biz sizin için önerilerimizi oluşturduk bile!

Ürüne gitmek için tıklayın.

Oğlak burçları doğum günlerini kutlamaya başladı. 23 Aralık- 20 Ocak tarihleri arasında doğan Oğlak burçları Toprak elementinin öncü burcu olarak tanımlanır. Yönetici gezegeni disiplini temsil eden Satürn olan Oğlak insanları, düzen kurmak ve sistemle oldukça ilişkilidir.

Oğlaklar, sistemli ve planlı insanlardır. Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışırken en çok gerçekçi olmalarından beslenen Oğlak burçları bu nedenle sık sık kuruntulara kapılır. Planlı olmalarından dolayı kariyer hayatlarında genellikle çok başarılı olan Oğlak insanları sosyal yönden ise pek çok burca göre daha geri plandadır. Çok sayıda arkadaş yerine az sayıda arkadaşla derin bağlar kuran Oğlak burçları, güvenilirlik ve dürüstlükleri ile tanımlandıkları için arkadaşlarınca çok sevilirler. Oğlaklar arkadaşları ile ilgili çok iyi sırdaş olurlar, para konusunda dikkatli olmalarına rağmen, eli açık insanlardır

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ciddilikleri ve güçlü iradeleri ile tanımlanan Oğlaklar, çalışkanlıkları ile başkalarının saygısını kazanırlar. Geleneklere bağlı olduklarından, yaşça küçük kişilerle anlaşmakta zorlanabilirler. Mekan ve işleri organize ederlerken rahatlıklarını gözetirler ve kendilerinin zevklerine uygun olmasına önem verirler. Bu özellikleri evlerinde de görmek mümkündür.

Oğlak burçları stil olarak oldukça sade insanlardır. Her zaman kullanılabilecek çok yönlü anahtar parçalarla dolu gardıroplara sahiptirler. Daha çok siyah ve beyaz gibi baskın tonlardan hoşlanan Oğlaklar, pastel renkler kullanmayı da severler. Ancak giyim ve aksesuar tercihleri tek renk kullanımından yanadır. Karışık renkler ve desenler pek onlara göre değildir.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Bir Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız ona net çizgilere sahip geometrik formlu takılar, elmas ve pırlanta gibi zamansız mücevherler ve her kombinle uyumlu zarif aksesuarlar almayı unutmamalısınız! Ayrıca Oğlak kadınları herkeste olan sezon modasını yansıtan parçalar yerine modası asla geçmeyecek zamansız kıyafet ve aksesuarlardan hoşlanırlar!

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.