Aralık 2020 Astroloji Gündemine Bakış

2020’nin son ayına, Aralık’a geldik nihayet. Oldukça sürprizli ve zor geçen 2020’nin son ayında astrolojik göstergelerin neler söylediğini merak ediyor musunuz? 2020 Aralık ayının önemli gökyüzü olaylarını sizin için kaleme aldık…

30 Kasım / İkizler Dolunayı

Aralık ayına, 30 Kasım’da İkizler burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi ile giriyoruz. Oldukça güçlü bir ay tutulması da olan bu dolunayın etkilerini başta Aralık ayı olmak üzere önümüzdeki altı ay boyunca hissedeceğiz. Kapanış ve tamamlanışları temsil eden dolunaylar, hayatlarınızda artık bize hizmet etmeyen şeylerle vedalaşacağımızı ifade ediyor. Hayata bakışımızı ve beklentilerimizi sorgularken önemli hesaplaşmalar da yaşayacağımız bu tutulma bizleri yeni bir seneye, yeni bir döneme ve yepyeni bir döngüye hazırlıyor.

14 Aralık / Yay’da Yeni ay

Kasım sonundaki dolunayla girdiğimiz tamamlanma döngüsünü bitirerek 14 Aralık’ta yeni başlangıçlar için güç topluyoruz. Yay burcunda gerçekleşecek bu yeni ay, bizleri yenilik enerjisiyle kuşatırken Yay burcunun ateş elementi enerjisinden çokça nasiplendirecek. Bu yeni ay enerjisi ile geleceğe çok daha enerjik, pozitif ve heyecanlı bakmak mümkün olacak. Bu süreci 2021 için enerji toplacak şekilde geçirmeniz önem taşıyor.

21 Aralık / Güneş Oğlak’ta

21 Aralık tarihinde güneş Yay burcundan çıkarak Oğlak burcuna giriş yapıyor. Bu, çalışmayı ve kariyeri ifade eden Oğlak burcu temasının öne çıkması anlamına gelirken özellikle kariyer alanındaki hedeflerinizi net bir yere yerleştirmeyi sağlayacak. Özellikle dijital alanda ve sosyal medya konusunda kariyer yapanlar için harika bir sürecin habercisi olacak bu süreç güzel iş tekliflerine de gebe.

21 Aralık / En Uzun Gece

Yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık, 2021 planlarınızı yapmak için harika bir dönemi ifade ediyor. Yeni yılın planlarının yapılacağı bu özel günde hedeflerinizi yazmayı düşünebilirsiniz. Kilo vermek, forma girmek, spora başlamak, kariyerinizi planlamak, yeni bir hobiye başlamak ya da bir iş kurmak… Dilekleri dilemek için en doğru gündesiniz.

29 Aralık / Yengeç Dolunayı

Ve 2020’nin son dolunayı, Yengeç burunda gerçekleşiyor. Bu dolunay Yengeç burcunda gerçekleştiği için aile hayatına odaklanmamız anlamına geliyor. Oğlak burcu ise kariyerimizi ifade ediyor. Bu dönem hem aile hem de kariyeriniz ana gündeminiz olabilir ve 2021’e keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir