Ocak 2022’nin Önemli Astrolojik Gelişmeleri

Astroloji severlerin çok iyi bildiği gibi yeni yıla Venüs retrosu etkileri ile giriyoruz. Yeni yılın bu ilk ayında bir de Merkür retrosu bizi bekliyor. Oldukça hareketli gündemlere gebe olan Ocak 2022’yi gelin önemli gökyüzü hareketleriyle birlikte baştan ele alalım…

2 Ocak’ta Oğlak Burcunda Yeniay

Ayın hemen ilk günlerinde gerçekleşecek yeni ay, Oğlak burcunda olduğu için bu burcun temalarını hayatımızda öne çıkaracak. Sorumlulukların, kararlılığın ve güveninin burcu Oğlak’taki bu yeniay, herkese hayattaki misyonunu sorgulatacak. Kararlı adımlar atmak ve hedeflere yönelmek için oldukça destekleyici etkilere sahip bir aya merhaba!

15 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor

Herhalde en çok konuşulan astroloji olaylarından olan Merkür retrosu 15 Ocak’t başlıyor ve geri hareketini 4 Şubat’a kadar sürdürüyor. İletişim konularında zorlanmalara işaret eden bu süreç Venüs retrosu ile de birleşeceği için özellikle ikili ilişkileri zorlayacağa benziyor. Bu süreci olabildiğince kendi alanlarınızda, rutin işlerinizle geçirmeye özen göstermenizde fayda var!

17 Ocak’ta gökyüzünde Yengeç Dolunayı

Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunayla bu burcun temsil ettiği temalar hayatlarımızda öne çıkmaya hazırlanıyor. Aile ve eve dair kavramların ön planda olacağı dolunay süreci, geçmişi çok sık yad edeceğimiz günlere de işaret ediyor. Kendimizi oldukça duygusal ve depresif hissedebileceğimiz bu günlerde bağışlayıcı olmakta fayda var.

21 Ocak itibariyle Güneş Kova burcunda

Güneş, 21 Ocak itibariyle Satürn ile yönetilen Oğlak burcundan çıkış yapıp yine Satürn tarafından yönetilen Kova burcuna geçiş yapıyor. Sorumlulukların ön planda olacağı bu yeni süreç enerji ve güç verirken bazı konularda fazla iyimser davranmamıza neden olabilir, dikkat!

29 Ocak’ta Venüs retrosu tamamlanıyor

19 Aralık 2021’de Oğlak burcunda başlayan Venüs retrosu 29 Ocak tarihinde sona eriyor. Retro boyunca kaçınılan estetik, güzellik uygulamalarında destekli etkiler yeniden başlıyor. Eski ilişkilerin odakta olduğu retronun bitişi yeni başlangıçlar için de şanslı bir dönemi ifade ediyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir