Terazi Burcu Kadınlarını Mutlu Edecek Hediye Önerileri

Şimdi onların zamanı! 23 Eylül- 23 Ekim tarihleri arasında doğumgünlerini kutlayan Terazi burçlarına mutlu ve güzel yaşlar diliyoruz… Peki hayatınızda bir Terazi burcu kadını var ve doğumgünü için onu en mutlu edecek hediyeyi arıyorsanız ne yapmalısınız? Terazi burcu kadınlarının özelliklerini mercek altına alıyor ve onlara özel hediyeyi seçmeniz için önerilerimizi sıralıyoruz…

Hava grubunun öncü burcu Terazilerin, gezegeni Venüs, rengi pembe ve mavi, uğurlu taşları safir ve şanslı günleri Cuma’dır. Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı Terazi kadınları, akıllı ve kibar olmalarıyla da saygı görürler.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Zarafeti ve güzelliğiyle dikkat çeken Terazi kadınları akıllı ve sabırlıdır ve çatışmadan hoşlanmaz. Dengeli ve uyumlu birliktelikler arayan Terazi kadınları, gizli de olsa mükemmeliyetçi bir yöne sahiptir. Politik ve kibar tutumu ile sosyal çevrelerinden takdir toplarlar.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Uğurlu Taşı Safir

Terazi burçlarının uğurlu taşı safirdir ve denge ile temsil edilen bu burcun enerjisini dengelemekte safirin üzerine yoktur. Terazi burcu kadınına hediye seçerken safir kolye, safir yüzük, safir küpe, safir bileklik, rahatlıkla tercih edilebilen mücevherler arasındadır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Eş ve Anne Terazi Kadınları

Terazi kadınları için uyum ve dengeler her şeyden önemlidir. Yalnız olmaktan hoşlanmayan Terazilerin hayatında aşk ve sevgi ön plandadır ancak akılcı ve mantıklı davranmayı severler. Sanatçı ruhunu tatmin eden kişilerden hoşlanan Terazi kadınlarının hak ve adalet arayışı eş seçimlerinde de kendini gösterir. Anne teraziler ise son derece adil, şefkatli ve uyumludur. Sorunlara akılcı ve barışçıl çözümler getirmeye çalışan Terazi kadınlarından çok iyi anneler çıkar.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir