Kasım Ayının Önemli Astrolojik Gelişmeleri

Yılı tamamlamamıza sadece iki ay var ve Kasım ayı önemli astrolojik olaylarıyla başladı bile. Bu ay Venüs Oğlak burcuna geçerken yeni ay ve dolunay dönemleri hayatlarımızda karmik dönüşümlere işaret ediyor. İşte Kasım ayının en önemli astrolojik olayları…

5 Kasım Venüs Oğlak Geçişi

Aşkın gezegeni Venüs, 5 Kasım’da Oğlak burcuna geçerek bu burcun karakterine bürünüyor. Sakin, sabırlı ve planlamayı seven Oğlak burcundaki Venüs dönemi, sürpriz ilişkilere, cesur adımlara gebe olacakken ilişkilerde daha olgun tavırlar öne çıkabilir.

5 Kasım’da Akrep Burcunda Yeniay Zamanı

Akrep burcundaki yeniay, içe dönüşü ifade ederken hayatınızda artık size hizmet etmeyen iş, aşk ve arkadaşlıklardan uzaklaşmayı vaat ediyor. Yeniay döneminde dikkat etmeniz gereken asıl konuysa tavırlarınızı sertlikten uzak tutmak olmalı.

19 Kasım’da Boğa Dolunayı Gerçekleşiyor

19 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay, ayın başındaki yeniayın tamamlayıcısı olacağa benziyor. Elimizde kalanları, aslında gerçekten sahip olduklarımızı, içimizdeki gücü keşfedeceğimiz bu dolunay iç dünyamızı hareketlendirecek nitelikte.

22 Kasım İtibariyle Güneş Yay Burcunda

Meraklı ve enerjik Yay burcu teması 22 Kasım itibariyle hayatımızda aktifleşiyor ve yeni yıl ruhunu başlatıyor. Sosyalleşip enerjinizi yayacağınız bu dönemin tadını çıkarmaya bakın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir