Aralık Ayının Önemli Astroloji Olaylarına Bakış

Adeta ışık hızıyla geçen bir senenin daha sonuna geldik. 2021’in son ayına giriş yaparken pek çoğumuz 2022’de burcumuzu neler beklediğini merak etmeye başladık. Ancak durun, 2021 Aralık ayı o kadar etkili astrolojik olaylara gebe ki daha onu çok konuşacağız…

4 Aralık’ta Yay Burcunda Güneş Tutulması

Kasım ayındaki ay tutulmasıyla girdiğimiz tutulma koridoru 4 Aralık’ta gerçekleşecek güneş tutulmasıyla sona erecek. Yay burcu temasının aktif olacağı bu tutulmanın etkileriyle durağanlıktan sıkılıp harekete geçmek isteyeceğiz. Yay burcunun pozitifliğini üzerimize taşıyan bu tutulma artık bize hizmet etmeyen alışkanlıklardan özgürleşip yepyeni başlangıçlar yapmak için de enerji verecek.

19 Aralık’ta İkizler Burcunda Dolunay

Sosyal çevrenizde sıkı bir eleme yapmaya hazır mısınız? 19 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek yılın son dolunayı İkizler burcu temalarını taşıyarak yenilikçi bakış açıları getirecek. Sevdiklerinizle anlaşamadığınız noktaları ele almak, düzelme sağlanmayan ilişkilerden arınmak için harika bir dönem!

Venüs Oğlak retrosu başlıyor

19 Aralık’ta dolunayla birlikte bir önemli gökyüzü olayı daha bizi bekleyecek. Oğlak burcunda retro hareketine başlayacak Venüs, 29 Ocak 2022 tarihine kadar geri hareketini sürdürecek. Güzellikle ilgili kararlar almaktan, yeni başlangıçlardan kaçınılması gereken bu dönemde ilişkiler de sınavlara tabi olabilir.

22 Aralık’ta Güneş Oğlak burcunda yükseliyor

Güneş’in Oğlak burcundaki seyri Oğlak temalarını hayatımıza getirirken kariyer, para ve uzun vadeli planlarda başarıları müjdeliyor. Satürn’ün yöneticisi olduğu Oğlak burcu başarıya ulaşmak için kat edilen yollarda sorumluluk almanın önemine de vurgu yapıyor.

Şimdiden harika bir sene dileğiyle…

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.