Yengeç Burcu Kadınına Uygun Hediye Önerileri

Şimdi Yengeç’lerin zamanı! 22 Haziran- 23 Temmuz tarihleri arasında doğumgünlerini kutlayan Yengeç kadınları, burçlar kuşağında hassasiyetleri ile nam salmıştır. Her konuda aşırı şekilde hassas, alıngan ve kuruntulu olan Yengeç’lerin hisleri oldukça gelişkindir. Hassasiyetlerini iletişimlerine olduğu kadar stillerine de yansıtan Yengeç burcu kadınlarını üzerine yeterince düşünülmemiş, gelişigüzel hediyeler ile memnun etmek pek mümkün değildir. Yengeç burcu kadınına hediye seçerken sizlere ışık tutacak önerilerimizi dikkatle okuyun!

Ürüne gitmek için tıklayın.

Sorumluluk duyguları çok gelişmiş olan Yengeç burcu kadınları, her işte olağanüstü derecede ayrıntıcıdır bu da işlerinde mükemmeliyetçiliği getirir. Aynı sorumlulukları karşılarındakilerden de bekleyen Yengeç, bu karşılığı alamadığından hayal kırıklığına uğrar ve modları hızla düşer. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlı olan Yengeç kadınları, kendilerini herhangi bir şekilde inciten kişileri asla bağışlamazlar.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Duygusal ve Sessiz

Yengeç’ler müziğe ve dinsel konulara karşı ilgilidirler. Onları dış dünya ile bağlarını koparıp saatlerce kitap okuyup müzik dinlerken bulmanız olasıdır. Sabırlı olan Yengeç’ler tartışmalardan kesinlikle hoşlanmazlar. Duygularını sessiz bir şekilde saklarlar.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Doğa Tutkunu

Doğaya tutkun Yengeç kadınları, açık havada zaman geçirmekten çok hoşlanır. Çiçekler, bitkiler ve hayvanlara karşı tutkularıyla bilinen Yengeç kadınları, kendini sık sık doğa içinde uzun yürüyüşler yaparken bulur.

ürüne gitmek için tıklayın.

Yengeç Burcu Stili: Romantik

Duygusal ruh hallerini stillerine de yansıtan Yengeç kadınları, romantik elbiselerden, nostaljik görünümlerden hoşlanır. Onları en özel günlerinde, anısı olan vintage bir kıyafetle görmeniz mümkündür. Yengeç kadınları, romantik stillerini mücevher seçimlerine de yansıtır. İnciler, elmaslar, çiçek motifli küpe, yüzük ya da kolyeler onların vazgeçilmezleridir.

ürüne gitmek için tıklayın.

Yengeç Burcunun Uğurlu Taşı: İnci

Yengeç burçlarının uğurlu taşı inci, onların kişilikleri hakkında önemli fikirler verir. Doğal olarak güzel, ışıltılı ve zarif olan inciler, tıpkı Yengeç kadınları gibi kırılgan bir görünüme sahiptir ve Yengeç kadınları ile muhteşem bir uyum yakalar.

Total
52
Shares
Paylaş 52
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir