Kasım Ayının Astrolojik Olaylarına Bakış

Son derece hareketli bir Ekim ayına veda edip Kasım ayına giriş yaptığımız bu günlerde astroloji öngörüleri yine radarımızda. Pek çok astroloğun belirttiği gibi zor ve hareketli bir Ekim ayı yaşandı. Peki ya Kasım ayında bizleri neler bekliyor? Ünlü astrologların üzerinde durduğu Kasım ayında gerçekleşecek gökyüzü olaylarını sizin için araştırdık…

Kasım’a Mavi Dolunay Etkisinde Giriyoruz

31 Ekim akşamı Boğa Burcunda gerçekleşen Mavi Dolunay etkileriyle Kasım ayına giriş yaptık. Ayın ilk on günü bu dolunayın etkisiyle önemli bir tamamlanma ve kapanış etkileri hissedeceğiz. Hayatımızda bize hizmet etmeyen, bizi geri çeken, kapatmakta zorlandığımız süreçlerle vedalaşıp daha iyi bir sürece merhaba demenin zamanı adeta…

5 Kasım’da Merkür Retrosu Sona Eriyor

Ekim ayına damgasını vuran Merkür retrosu nihayet 5 Kasım’da sona eriyor. Yeni işlere başlamak, yeni anlaşmalar yapmak, özel hayatımızda yeni adımlar atmak, evlenmek ve nişanlanmak için harika dönemlere merhaba diyoruz.

13 Kasım Jüpiter ve Plüton Kavuşumu

Kasım ayının en önemli tarihlerinden biri şüphesiz 13 Kasım. Çünkü bu tarihte Jüpiter&Plüton kavuşumu Oğlak gibi sert bir burçta gerçekleşecek. Hukuk ve adalet temalarının öne çıkacağı bu özel zamanlarda hem ülkeler hem de dünya geneli için büyük gelişmelerden bahsetmek mümkün.

14 Kasım Akrep’te Yeniay Zamanı

Tarihler 14 Kasım’ı gösterdiğinde ise Akrep burcunda gerçekleşecek yeniay ile buluşacağız. Yeniay dönemleri ise astrolojide yeniden başlama enejilerini açığa çıkarır. İçe dönme ve ne istediğimizi bulmaya yönelik bir süreci işaret eden yeniayda bol bol davranışlarımızı sorgulayacağız ve yeni çıkış yolları arayacağız.

15 Kasım’da Mars Retrosu Bitiyor

Merkür retrosundan sonra Mars retrosu da sona eriyor. Eylül ayından beri hem kişisel hem de toplumsal anlamda zorlayıcı etkiler yaşatan Mars retrosu 15 Kasım’da bitiyor ve negatif enerjilerden önemli oranda kurtuluyoruz.

21 Kasım Güneş Yay Burcunda

21 Kasım itibariyle artık Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Ateş grubunun bu hareketli burcu hepimizi yepyeni kapılar açmaya ve denenmeyeni denemeye davet ediyor. Öğrenme, gelişme ve yaşama arzumuzun arttığı bu dönemde konfor alanlarını terkedip biraz cesur olmaya hazır olun.  

30 Kasım’da İkizler Dolunayı

İkizler burcunda gerçekleşecek 30 Kasım dolunayı sosyal çevremize odaklanmamıza neden olurken arkadaşlarımızla bol bol keyifli paylaşımlar yapmaya davet edecek bizi. Hayatımızda olanlara şükredeceğimiz ve sevgiyle sarmalanacağımız bu dolunayda pozitif kalmak daha kolay olacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir