Aslan Burcu Kadınını Mutlu Edecek Hediye Önerileri

Gökyüzünde Aslan burcu zamanı! 23 Temmuz- 23 Ağustos tarihleri arasında doğum günlerini kutlayan Aslan burcu kadınları, hareketli yapıları, öncü tavırları ve frapan stilleriyle burçlar kuşağının en güçlü karakterlerinden. Özgüvenli, gururlu, mağrur, koruyan, kollayan, gösterişe, sanata ve estetik olan her şeye düşkün olan Aslan kadınları için nasıl hediyeler seçmeniz gerekiyor peki? İşte Aslan burcu kadınlarını mutlu edecek birbirinden şık ve anlamlı hediye önerileri…

Ürüne gitmek için tıklayın.

Ateş grubunun sabit burcu Aslan’ın gezegeni Güneş, uğurlu günü ise Pazardır. Kendini özel hissetmeye bayılan Aslan burcu kadınlarına hediye seçerken, burçlarına atıfta bulunan Altınbaş Aslan burcu Kolye‘yi seçmeniz kesinlikle doğru tercih olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Aslan burcu kadınının uğurlu taşı yakut, onlara şans getirir. Kararlı, tutkulu, hareketli ve yönetmeyi seven Aslan burcu kadını ile uyum sağlayan yakut taşlı mücevherler, onların enerjisini dengelemeye yardımcı olur.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Aslan burcunun uğurlu rengi altın, onların mücevher seçimlerini de doğrudan etkiler. Bir Aslan burcu kadınına hediye seçerken altın takılara mutlaka öncelik vermek gerekir. Yaz insanı olan Aslanlar için altın takı seçerken yazı anımsatan sembollerden yararlanmanız da doğru bir tercih olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Giyinmeye, süslenmeye meraklı olan Aslan burcu kadını, girdiği ortamlarda kıyafet, aksesuar ve saçlarıyla hemen dikkatleri üzerine çeker. Doğal ışıltısı ile ışıldayan Aslan kadınlarına stillerine uygun dikkat çekici takılar seçmeniz yerinde olacaktır.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kollayıcı, cömert, alçakgönüllü, mağrur, gururlu, onurlu, yaratıcı, neşeli, oyuncu, karizmatik ve romantik Aslan kadınları için seçeceğiniz hediyenin nesilden nesile aktarılabilecek kadar zamansız bir tasarıma ve zarif bir çizgiye sahip olmasına da önem vermeniz gerekir.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir