2021 Modası Düğün Setleri

2021 yılında dünya evine girecek çiftler için düğün alışverişleri başlarken düğün gününde gelinin şıklığına eşlik edecek düğün setleri, şimdiden merak edilir oldu. Her yıl değişen mücevher ve takı trendleri bakalım bu sene gelinlere nasıl bir şıklık vaat ediyor.

Düğün Seti Modelleri

Düğün heyecanınızın göz bebekleri olan ışıltılı düğün seti modelleri 2021 yılında her tür zevke uygun tasarımlara sahip. Pırlanta, altın ve inci gibi değerli taşlardan oluşan düğün seti modelleri aşkınızın heyecanını yansıtacak kadar göz alıcı ve büyüleyici. Düğün gününde şıklığınızı tamamlayacak göz alıcı tasarım ve çizgilere sahip düğün seti modelleri, düğününüz dışında da rahatlıkla kullanabileceğiniz kadar kullanışlı üstelik.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gelinlerin en mutlu gününde güzelliklerine güzellik katacak birbirinden şık ve değerli altın düğün setleri göz kamaştırıyor. Altın üzerinde yarı değerli, çarpıcı taşlarla bezenmiş setler, ikili ya da üçlü olarak tasarlanıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kolye ve küpeden oluşan daha sade ikili setlerin yanı sıra kolye, küpe ve bileklikten oluşan üçlü setler de özellikle tercih ediliyor. Birbirleriyle mükemmel uyumu yakalayan düğün setleri, değişik tasarımları ile de dikkat çekiyor. Damat ya da ailesi tarafından hediye edilen altın düğün seti gelinlerin üzerinde göz kamaştırıcı bir etki yaratırken kıymetli bir hediye olarak sunuluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Birbirinden çarpıcı ve zarif düğün setlerini Altınbaş Düğün Seti kategorisinde inceleyebilir, kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Evleneceğiniz zaman eşinize unutulmayacak bir düğün hediyesi olarak sunabileceğiniz altın setler arasından bütçenize ve zevkinize en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Hem göz alıcı hem de estetik tasarımlarıyla dikkat çeken altın setler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en anlamlı ve en kolay yolu olacak.

ürüne gitmek için tıklayın.

Altının en ışıltılı halini dışarıya yansıtabilen farklı seçeneklerin yer aldığı Altınbaş koleksiyonlarındaki altın setleri düğün ya da nişan gibi özel günlerde hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz. Yeni trendlerin ışığında tasarlanan altın setler modern tasarım ayrıntılarının da yer aldığı altın setler arasındadır. Etnik motiflerin, geleneksel tasarımların ve alternatif tasarımların yer aldığı altın set koleksiyonunda neredeyse bütün düğün konseptlerine uyumlu olabilecek altın set modelleri yer alıyor. Altının sadeliğini ve ışıltısını kıyafetleriniz ve gelinliğiniz ile birlikte harmanlayan altın setlerin göz kamaştırıcı etkisini sizler de Altınbaş güvencesi ile üzerinizde hissedebilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir