2021’in En Trend Nişan Takıları İle Tanışın

Evliliğe atılan ilk adımda, nişan töreninizde, kıyafetiniz, ayakkabınız, takılarınız, saç ve makyajınızla ışıl ışıl olmak hakkınız… Nişan töreninin nerede gerçekleşeceğine göre belirleyeceğiniz kombininizin ilk ve en önemli parçası ise elbette nişan elbiseniz. Uzunluğu, dekoltesi, rengi, kumaşı ile nişan mekanına uygun olarak seçeceğiniz elbisenizle tüm gözler üzerinizde olacak. Peki nişan takınızı nasıl seçeceğinizi düşündünüz mü? Hadi sizi 2021’in en trend nişan takıları ile tanıştıralım…

Gösterişli Pırlanta Küpeler

Nişan gününüz için seçtiğiniz elbise, kapalı yakalı ise tercihinizi kolyeden değil, gösterişli pırlanta küpelerden yana kullanmanız en doğrusu olacaktır. Hafifçe yanlardan tutturulmuş ya da sıkıca at kuyruğu olarak toplanmış saçlarınızın arasından ışıldayacak pırlanta küpelerinizle stil sahibi bir nişan görünümüne sahip olabilirsiniz.

Zarif Pırlanta Kolyeler

Nişan elbiseniz açık yakalı ise en şık nişan mücevheri şık ve zarif bir kolye olacaktır. Zarif boynunuzda ışıldayan kolyeninizin pırlanta olması ise şıklığınıza şıklık katacaktır. Altınbaş’ın her bütçe ve zevke uygun pırlanta kolye modelleri arasından seçim yaparken sezonun modası baget pırlanta kolyelere de şans verebilirsiniz.

Altın Nişan Setleri

Nişan hediyesi olarak damat adayının ailesi tarafından gelin adayına takılan altın nişan setleri de nişan günü stilinizi tamamlayabilir. Elbisenizin rengine göre sadece beyaz altın ya da yakut, safir gibi renkli taş detaylı olarak seçebileceğiniz altın nişan setleri genel olarak üç parçadan oluşur ve nişan stilinizi mükemmel şekilde bütünler.

İnci Nişan Setleri

Kadınların zamansız yol arkadaşı inciler, hayatlarındaki en özel günlerinde de elbette onları yalnız bırakmıyor. Evliliğe atılan ilk adımda size ömürlük bir mücevher eşlik etsin istiyorsanız inciler en doğru tercih olacaktır. Altınbaş’ın inci setleri, şık, zarif ve en trend modelleri ile karşınızda…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir