2022’nin Popüler Gelin Saç Stilleri

2022 yılında evlenmeyi planlayanlar için yepyeni gelinlik modellerine bakma ve evlilik trendleriyle tanışma zamanı! Bu keyifli ve heyecanlı süreçte Altınbaş olarak biz de yanınızdayız. Hayalinizdeki gelinliğe hangi saç stilinin yakışacağını belirlemek için aşağıdaki ilham karelerine mutlaka göz atın!

Salaş ve dağınık topuzlar

Salaş bir görünüme sahip dağınık topuzlar 2022’de gelinlerin en çok tercih edeceği saç modellerinden olacak. Bu saçlara çiçekli saç aksesuarları dahil etmek ise kesinlikle çok romantik bir fikir!

Yarım toplanmış dalgalar

Öndeki tutamların gevşek biçimde toplandığı, kalan saçların ise tümüyle açık olduğu dalgalı saçlar özellikle uzun saçlı gelinlerin favorisi olmalı.

Bohem örgüler

Gelinlere çok yakışan romantik saç stillerinden olan örgüler, 2022’de çok salaş ve dağınık biçimlerle karşımızda. Bu şekliyle çok bohem olan örgülere mutlaka şans verilmeli!

Ensede tutturulan şık topuzlar

Zamansız bir klasik olan ense topuzları 2022’de de gelinlerin vazgeçilmezlerinden olacak. Özellikle üçgen yüz hatlarına sahip kadınlara çok yakışan bu stil, elegan bir görünümün kapılarını aralıyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir