Baharın Çok Konuşulacak Düğünlerine İmza Atın

Bahar kapıyı çaldı, doğa uyanışa geçti ve tüm güzelliğini cömertçe sergilemeye başladı. Elbette bahar sadece yazın ve doğanın uyanışının haberici değil, aynı zamanda düğün sezonunun da açılışı demek. Gelin birlikte bahar düğünlerinin püf noktalarına bir bakalım!

Kır Düğünlerine Merhaba

Bahar düğünleri dediğimizde aklımıza elbette ilk olarak kır düğünleri geliyor. Yeşilin onlarca tonu arasında kendini gösteren çiçekler arasında evlenmek her gelin adayının rüyalarını süsler. Bahar aylarında kır düğünü tercih edecekseniz size ufacık bir uyarıda bulunalım. Küresel ısınma ile birlikte mevsimler artık sürprizlere gebe. Kır düğünü tercih edecekseniz mekanın kapalı ya da tenteli bir alanı olmasına da dikkat etmenizde fayda var!

Mevsim Çiçekleri Düğününüzü Süslesin

Düğününüzü bahar mevsiminde yapıyorsanız en şanslı olacağınız konulardan biri de şüphesiz çiçek seçiminiz olacak. Bahar ayları, hem gelin buketi hem de dekorasyonda kullanacağınız çiçekler için size çok fazla seçenek sunacak. Biraz farklılaşmaya ne dersiniz? Sümbül, lale, nergis ya da ortancalarla da harika bir süslemeye sahip olabilirsiniz. Nikah şekeri yerine sümbül soğanları hediye etmek de nefis bir seçenek olabilir!

Gelinlikler Uçuşsun

Daha çok kış mevsiminde tercih edilen ağır satenler, taftalar, kalın ve hacimli kumaşlara elveda. Bahar demek hafiflik demek, rahatlık demek, eteklerin uçuşması demek. Bu baharın unutulmaz gelinleri danteller, uçuşan tüller ve kat kat şifonlarla hafızalara kazınacak!

Duvak Yerine Zarif Bir Toka

Neden olmasın? Düğününüzde uçuşan sadece etekleriniz olsun, duvağı kendinize ağırlık etmeyin ve saçlarınızı zarif saç aksesuarları ile süsleyin. Hem moda, hem modern hem de zamansız saç aksesuarları ile feminen ve zarif bir gelin olmamanız mümkün değil!

Bahar Çiçeklerinin Renkleri Yüzünüze Yansısın

2020’de makyajda pembe tonlarının altın çağını yaşayacağız. çiçeklerin saflığını, kokusunu ve narin görünümünü yansıtan pembe tonlarında makyajınıza yer vererek tam bir bahar gelini olmak elinizde!

Mutluluğunuzu Paylaşmaya Gelenlere

Geleneksel nikah şekerlerinin devri biteli çok oldu. Esprili hediyelere de yeterince güldük. Şimdi zarafet zamanı! Mutluluğunuzu paylaşmaya gelen davetlilerinize anlamlı, duyarlı ve zarif hediyeler ederseniz unutulmaz olursunuz! Bu bir zeytin ağacı fidanı da olabilir, mevsim çiçeklerinin tohumu da… Sokak hayvanları için minik paketlerde mamalar de hiç fena bir tercih değil doğrusu!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir