İlgi Çekici Evlenme Teklifleri

Evlilik teklifi her genç kızın heyecanla beklediği ve hayalini kurduğu andır. Sevdiğinize evlenme teklifi yaparken bu anın unutulmaz olması için günlerce uğraşarak bir organizasyon hazırlamanız gerekir. Son yıllarda evlilik tekliflerinde çıta yükselse de az maddiyat ile de ‘EVET’ cevabını alabilecek organizasyonlar yapabilirsiniz. Evlilik teklifinin çiftin her ikisi için de unutulmaz bir an olarak kalması için aksaklık yaşanmaması gerekir ve bunun için yapılacak organizasyon üzerinde itina ile çalışmalısınız. Günümüzde evlilik teklifleri farklı alanlarda yapılıyor. Bu farklılık beklentiyi de yükseltiyor. Peki yapılmış en iyi 5 evlilik teklifi nasıl yapıldı? Gelin öğrenelim.

365 Günde Evlilik Teklifi

1 yıl bekleyecek kadar sabrınız varsa; 365 günlük evlilik teklifi yapabilirsiniz. Sevgilinizin doğum gününden sonra 365 gün boyunca ‘Benimle Evlenir Misin?’ yazılı bir kart ile video çekerek tam 1 yıl sonra yani sevdiğinizin bir sonraki doğum gününde evlilik teklifini yüz yüze yapabilirsiniz. Fakat, teklif öncesi sevdiğinizin arkadaş ve ailesini de plana dahil ederseniz, evleneceğiniz kişiyi çok daha mutlu edersiniz. O gün geldiğinde farklı görevler yazılı kartları sevgilinizin ailesine ve dostlarına verin. Kartlarda yazan görevleri yerine getiren kız arkadaşınız yönlendirme sayesinde sahile gelsin. Sahilde sizinle karşılaştığında, 365 gün boyunca kartlarla ifade ettiğiniz teklifi o an yüz yüze söyleyebilirsiniz. Bu teklif sonrası alacağınız cevap kaçınılmaz bir şekilde ‘EVET’ olacaktır.

Detektör Yardımıyla Evlilik Teklifi

Metal detektörü ile keşfe çıkmayı hobi haline getirdiyseniz sevgilinizin de bu hobiyi edinmesini sağlamak için keşfe davet edebilirsiniz. Fakat sevgilinizin ilk keşfinin özel olmasını sağlayabilirsiniz. Belirlediğiniz yere daha önceden giderek metal bir kutu içine yüzük yerleştirir ve sevgilinizin bulmasını sağlarsınız. Kız arkadaşınız sevinçle ilk keşfini yaptığını düşünürken ve evliliği keşif için ilk adımı atacağınızın farkında değilken, metal kutuyu temizler ve yüzükle karşılaşır. Daha sonra siz o anda teklifi dillendirir ve ‘EVET’ cevabını alırsınız. Sizin farklı bir hobiniz varsa evlilik teklifini farklı kılacak tarzda hobinizi kullanabilirsiniz.

Havalimanında Evlilik Teklifi

Havalimanında evlilik teklifini, ilk kez bir itfaiyeci sevgilisine evlilik teklifi için farklı bir yöntem olarak bulmuş ve bu yöntem oldukça etkili olmuştur. İtfaiyeci, sevgilisi ile aynı havaalanında çalışmasını fırsata çevirmiş. Piste evet ve hayır yazan itfaiyeci sevgilisi helikopteri indirirken telsiz yardımıyla bağlanarak teklifte bulunmuş ve kız arkadaşı ‘EVET’ yazılı bölgeye inmiş ve erkek teklifini bir kez de yüz yüze dile getirerek aynı cevabı almıştır. Kız arkadaşınıza bu tarz bir evlilik teklifi için imkanınız varsa siz de bu yöntem ile ‘evet’ cevabını alabilirsiniz.

3000 Km Yukarıda Evlilik Teklifi

İlginç evlilik teklifi olan bu yöntem herkesin cesaret edemeyeceği türden. Bu teklifi ilk kez yapan çift serbest düşüş tutkunudur. İkili atlama yaptıkları bir gün erkek bunu fırsata çevirerek ve sürpriz evlilik teklifi olmasını isteğinden düşmeye başladıklarında nişan yüzüğünü çıkarıp 3000 km yükseklikte evlilik teklifinde bulunur. Kız arkadaşı ‘EVET’ anlamında onay verir. Hem sizin hem de partnerinizin serbest düşüş için cesaretiniz varsa bu yöntem ile evlilik teklifinizi unutulmaz yapabilirsiniz.

Dövme ile Evlilik Teklifi

Farklı evlilik teklifi tanımına uyan bir teklif şekli olan bu teklif dövme seviyorsanız ilginizi çekebilir. Sevdiğiniz kişi dövme yapıyorsa veya küçük bir çizik atabileceğine inanıyorsanız; bu evlilik teklifini yapabilirsiniz. Daha önceden kol veya bacağınıza ‘Benimle evlenir misin?’ ve ‘Evet- Hayır’ yazılı olan iki kutucuk yaptırın. Kız arkadaşınız ile birlikte dövme yaptırmaya gittiğinizde dövmenizi açın. Kız arkadaşınız böyle bir teklif karşısında oldukça şaşıracaktır. ‘Evet’ seçeneğini işaretlendiğinde vücudunuzda o anın izini bir ömür taşırsınız. Vücudunuza dövme yaptırmayı seviyorsanız buna benzer bir yöntem izleyerek evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı ve ilginç evlenme teklifleriyle erkekler çıtayı arşa çıkarmış olsalar da düşünüldüğünde özel ve farklı bir teklif şekli bulabilirsiniz.. Fakat her teklifin baş kahramanı olan Altınbaş alyanslar ile evlilik teklifi ettiğinizde ‘EVET’ cevabı kaçınılmaz olacaktır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir