Altın Düğün Setleri ile Şıklığınızı Vurgulayın

Pandemide yoğun kısıtlamaların ardınan kontrollü sosyalleşme dönemine geçerken bu sene evlilik hazırlığı yapan çiftler için de düğün alışverişi süreci başladı. Sezonun en şık altın düğün setlerine ise elbette Altınbaş imza attı. Moda ve mücevher trendlerinin birer yansıması olan şık altın düğün setler ile tanışmaya ne dersiniz?

Ürüne gitmek için tıklayın.

Düğün heyecanınızın göz bebekleri olan ışıltılı düğün seti modelleri aşkınızın heyecanını yansıtacak kadar göz alıcı ve büyüleyici. Düğün gününde şıklığınızı tamamlayacak göz alıcı tasarım ve çizgilere sahip düğün seti modelleri, düğününüz dışında da rahatlıkla kullanabileceğiniz kadar kullanışlı aynı zamanda.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Gelinlerin en mutlu gününde güzelliklerine güzellik katacak birbirinden şık ve değerli altın düğün setleri göz kamaştırıyor. Altın üzerinde yarı değerli, çarpıcı taşlarla bezenmiş setler, ikili ya da üçlü olarak tasarlanıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

İster set halinde ister tek tek kullanılabilen düğün setleri, değişik tasarımları ile de dikkat çekiyor. Damat ya da ailesi tarafından hediye edilen altın düğün seti gelinlerin üzerinde göz kamaştırıcı bir etki yaratırken kıymetli bir hediye olarak sunuluyor.

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altının sadeliğini ve ışıltısını kıyafetleriniz ve gelinliğiniz ile birlikte harmanlayan altın setlerin göz kamaştırıcı etkisini sizler de Altınbaş güvencesi ile üzerinizde hissedebilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir