Genç Kızlara Özel Yeni Yıl Hediyeleri: Besties

Altınbaş, ‘Besties’ adını verdiği renkli ve enerjik koleksiyonunda 8-17 yaş arası genç kızların zevklerinden ilham alıyor ve eğlenceli tasarımlarıyla yıldızların peşinde bir dünyanın kapılarını aralıyor… Siz de genç kızlarınız için şık, eğlenceli ve çok sevecekleri bir okul hediyesi vermek istiyorsanız bu özel koleksiyona mutlaka göz atmalısınız…

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Altınbaş, yakın arkadaşlıkları vurgulayan ‘Besties’ kavramından yola çıkarak imza attığı yeni koleksiyonunda gençleri rengarenk ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.

Z kuşağının zevk ve ilgi alanlarından ilham alan marka, Besties Koleksiyonu’nda farklı burçlara, tarz ve hobilere sahip dört karaktere hayat veriyor.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Koleksiyon, bir yandan farklı tarzlara sahip genç kızların ruhuna hitap ederken bir yandan da farklı karakter ve stillere sahip bu kızların nasıl iyi dost olabileceğinin altını çiziyor.

Bellatrix, Alya, Kleeia ve Navi isimli dört ayrı karakterin yer aldığı koleksiyonda yakın arkadaşların farklı özellikleri birbirlerini tamamlarken farklı stilleri de günümüz gençlerinin beğenilerine hitap ediyor.

Altınbaş Besties Koleksiyonu Için Tıklayın.

Genç kızların kendilerinden birer parça bulabilecekleri Besties karakterleri, yeni neslin modaya olan tutkusundan yola çıkarak ışıltılı bir ifade biçimi ortaya koyuyor.

Altınbaş’ın kalitesini, özenli işçiliğini ve zarif stilini yansıtan bu özel koleksiyon, Altınbaş mağazalarında ve online mağazada keşfedilmeyi bekliyor…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir