2021’in En Şık 5 Dövme Trendi

Bugünlerde, Instagram ve Pinterest dövme trendleri hakkında bilgi sahibi olmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Ancak aslında nerdeyse bu trendlerin tümünü 500 bin takipçili dövme sanatçısı Daniel Winter belirliyor. Chrissy Teigen ve Lady Gaga’nın dövme sanatçısından 2021’in En Şık 5 Dövme Trendini öğrendik.

Onun dövmeleri Hollywood çapında ilgi görüyor. Dövme meraklıları çok iyi tanısa da henüz tanımayanlar için Daniel Winter’dan bahsettiğimizi söyleyelim. Winter’a dövme yaptırmak için yaklaşık bir senelik bekleme listesini sabrederek beklemeniz gerekiyor. Kendinizi yalnız hissetmeyin çünkü bekleme listesinde Chrissy Teigen ve Lady Gaga bile var. Daniel Winter’ın müşteri kadrosunda Sophie Turner, Joe Jonas, Miley Cyrus, Matt Damon ve Demi Lovato da yer alıyor. 

Daniel Winter geçtiğimiz günlerde bu senenin en trend olmasını düşündüğü dövme stillerini açıkladı. Gelin birlikte bakalım…

Ağaç Dövmeleri

“Ağaç dövmeleri giderek daha popüler hale geldi, insanlar büyümenin ve aile köklerinin sembolü olarak ağaç dövmelerini seviyorlar!”

Minimal Kalp Dövmeleri

“Kalp dövmesi yapmak şu anda büyük bir trend, özellikle serbest el tasarımları da söz konusuysa. Çünkü herkesin kalbi benzersiz.”

Sevdiklerimizin İsimleri

“Oğul, kız, anne veya baba, isim dövmelerinin hepsi çok özel ve güçlü.”

Minimal Noktalar

“Bir nokta veya birkaç nokta, arkasında güçlü bir anlam taşıyan küçük bir dövmeye harika bir örnektir.”

Yıldız Dövmeleri

“Yıldızlar şu anda çok popüler. Farklı olmaları ve insanlara özel anlamlar taşımaları açısından oldukça da özel.”

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir