Evde Egzersiz Zamanı: En İyi 10 Ücretsiz Spor Uygulaması

Evde spor yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız sizi buraya alalım.. Artık evde egzersiz yapmanıza fırsat tanıyan, içeriğinde yüzlerce egzersiz programı bulunan yüzlerce uygulama var. Karşınızda en popüler, en fazla egzersize sahip ve ücretsiz uygulamalar…

Nike Training Club

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip uygulamada, farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok antrenman mevcut. Usta antrenörlerin programlarına da ulaşabileceğiniz Nike Training Club’da onlarca çeşit spor antrenmanına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Fit365

Fit 365’te farklı isteklere yanıt veren pek çok egzersiz mevcut. Kilo vermek kadar almak da istiyor olabilirsiniz ya da formunuzu korumak, esnekliğinizi artırmak, güçlenmek olabilir amacınız. İngilizce ve Türkçe dil seçeneği bulunan Fit365 uygulamasını iOs ve Android cihazlardan indirebilirsiniz.

SWEATers

Bir sosyal kulüp özelliği de bulunan bu uygulama ile yakınlarınızda spor yapan arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Egzersizleri eğlenceli hale getiren bu uygulama beslenme alışkanlıkları hakkında da bilgi almanızı sağlıyor. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunan uygulamayı Android ve iOs cihazlardan indirmeniz mümkün.

Sworkit

Sworkit’in 25 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. İçerisinde güç, kardiyo, yoga, esneme gibi egzersiz kategorileri bulunan uygulamada, egzersizinizi istediğiniz süreyle kısıtlayabiliyorsunuz. 30 gün boyunca ücretsiz şekilde kullanılabilen bu uygulama App Store’da bulunmuyor ancak Google Play’den indirmek mümkün.

Body Boss

En popüler egzersiz uygulamalarından biri olan Body Boss, 12 haftalık programlarıyla öne çıkıyor. Uygulamada, farklı egzersiz türleri ve beslenme önerileri de bulunuyor.

Evde Spor Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenleri Öğrenmek İçin Tıklayın.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir