Altınbaş Hediye Günleri tüm hızıyla sürerken yeni sezonda kendisi için ya da hediye olarak özel bir kolye arayışında olanları şık ve modern onlarca tasarım bekliyor. Sezon trendlerini yansıtan, şık, modern ve Altınbaş kalitesini yansıtan kolyelerden sizin için beş çarpıcı model seçtik…

1. Altınbaş Pırlantalı Yakut Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Cesur, şık ve anlamlı yakutun pırlantalarla bir araya geldiği bu şık kolye, her kadının hayallerini süsleyecek kadar özel bir tasarıma sahip.

2. Altınbaş Pırlanta Unique Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Her bir tek ve benzersiz değerli taşların pırlanta ile buluştuğu Unique kolye tasarımı, hediye vereceğiniz kişiye kendini benzersiz ve özel hissettirecek.

3. Altınbaş Pırlanta Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş pırlanta tasarımlı bu şık kolye, hem bir jean ile kombinlenebilir hem de gece şıklığında sizi bir adım ileri taşıyabilir. Bu şık tasarım ayrıca harika bir hediye alternatifi…

4. Altınbaş Elmas Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Elmasın zamansız şıklığı, Altınbaş’ın zarif tasarımıyla bir araya geliyor, şıklık ve stil zirveye oturuyor. Her yaştan kadının şıklığını tamamlayacak bu özel kolyeye Hediye Günlerinde avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

5. Altınbaş Pırlanta Bouquet Tektaş Kolye

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Pırlanta tektaş kolye, her yaş ve stilden kadının şıklığını tamamlamaya hazır. Harika bir hediye alternatifi olan bu kolyeyi kendinizi şımartmak için de tercih edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir