Altınbaş’ın gelenekselleşen Hediye Günleri tüm hızıyla sürüyor. Zamansız, stil sahibi, şık ve zarif yüzlerce ürüne en uygun fiyatlarla ulaşmak için şansınız devam ederken sizin için seçtiğimiz en trend küpe modellerine bir göz atın!

1. Altınbaş Pırlanta Baget Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget pırlantaların yükselişinin sürdüğü yeni sezonda pırlanta baget küpe seçenekleriyle Altınbaş Hediye Günleri‘nde buluşmanız mümkün.

2. Altınbaş Elmas Baget Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget kesimler elmaslarla da karşımızda. Tercihiniz daha geleneksel bir küpeden yanaysa bu elmas baget küpe tam size göre…

3. Altınbaş Pırlanta Safir Küpe

ürüne gitmek için tıklayın.

Derin mavinin sembolü safir, pırlantanın büyüleyici şıklığıyla bir araya gelerek stil sahibi kadınları mutlu edecek hediye alternatifleri yaratıyor.

4. Altınbaş Pırlanta Yakut Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Asil, zarif ve zamansız… Yakutun tüm özel anlamlarını üzerinizde taşımak için hediye günlerinden bu şık parçayı sizin için seçtik…

5. Altınbaş Marin Safir Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın safir detaylı Marin Koleksiyonu’nda yer alan bu halka küpe, her sezona, zevke ve yaşa uygun olması ile kalbimizi kazanıyor.

6. Altınbaş Pırlanta İnci Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın

Şüphesiz her kadının bir inci küpesi olmalı… Altınbaş Hediye Günleri‘nin öne çıkan inci küpeleri arasında yer alan bu model, pırlantalı olması nedeniyle değerini zirveye taşıyor.

7. Altınbaş Pırlanta Bin Hayat Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın en sevilen koleksiyonlarından Bin Hayat da Hediye Günleri kapsamında indirimde… Bu şık küpeye en uygun fiyatla sahip olmak için elinizi çabuk tutmalısınız!

8. Altınbaş Pırlanta Zümrüt Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zümrüt tutkunu kadınlar için harika bir hediye alternatifi olarak öne çıkan bu pırlantalı damla kesim zümrüt küpe, Hediye Günleri‘nin bir diğer favorisi…

9. Altınbaş Pırlanta Ametist İnci Küpe

Ürüne gitmek için tıklayın.

Hem pırlanta, hem inci hem de ametist taşının pozitif etkisi bir arada… Sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeyi arıyorsanız Hediye Günleri‘nin bu yıldız ürününe şans verin!

10. Altınbaş Denge Küpe

ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın favori koleksiyonlarından Denge de, Hediye Günleri’nde avantajlı fiyatlarla karşımızda. Zamansız altın halka küpelerin bu şık yorumu, her kadının mücevher kutusunda olmayı hak ediyor.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir