Evlilik ve Nişanların Vazgeçilmez Hediyesi: Altın İnci Setler

İnci, yüzlerce yıldır tevazünün, saflığın ve temizliğin sembolü olarak biliniyor. Bu nedenle evliliğin başlangıcı olan düğün günlerinin vazgeçilmez takılarında değerli inciler kullanılıyor. Aynı zamanda mutlu evliliklerin de simgesi olan inci takılar, annelerin nesilden nesle miras bıraktığı en özel parçalar arasında yer alıyor. Her kadının mücevher kutusunda kendine yer bulan inci, denizlerin insanlığa nadide ve eşi bulunmaz bir hediyesi sayılıyor.

Özel günlerin takısı olan inci, Altınbaş kalitesi ile inci setler olarak tasarlanıyor. İnci setler arasında ikili inci set, üçlü inci set öne çıkıyor. Kadınların tercihlerine yönelik olarak bazı setlerde beyaz altın bazı setlerde ise sarı altın rengi kullanılıyor. Zirkon taşların süslediği inci setler ise zarafeti bir adım öteye taşıyor.

Ürüne gitmek için tıklayın

Zariflik ve Sadeliğin Sembolü

Her dönem klasik olarak kabul edilen inci setleri gücünü modadan alan ve yeniliğini sürekli koruyan mücevher seçeneklerini içeriyor. Düğün hediyesi olarak sık sık tercih edilen inci setleri aynı zamanda kadınların gündelik hayatında ve özel hayatında da şık bir şekilde kullanabilecekleri en özel mücevherlerden oluyor. 

Şık tasarım anlayışı, estetik duruşu ve duru güzelliğiyle ilgiyi üzerine çeken Altınbaş inci set modelleri eşsiz güzelliği ile kadınların işyerinde ve özel davetlerde kendilerini daha zarif hissedebilmelerini sağlıyor. Zarifliğin ve sadeliğin sembolü olan inci set modelleri ışıltılı duruşuyla göz dolduruyor ve kendinize özel kombinler oluşturabilmeyi büyük bir keyif haline getiriyor. Altınbaş’ın birbirinden şık inci küpeinci yüzükaltın kolye ve inci kolye modelleri ile tanışma zamanı!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir