Altınbaş İnci Koleksiyonu‘nun zarif işçiliği ile tasarlanan ürünleri kadınlara zamansız, zarif ve şık bir yol arkadaşı oluyor. Altınbaş İnci Koleksiyonu, incileri günlük stilin her anına uygun kılıyor. Bir jean kombin, beyaz bir gömlek, basic bir tişört ile zarafetini ve modernliğini ortaya koyan inciler, kadınlarla zamansız bu yol arkadaşlığını genç nesillere de aktararak sonsuza kadar sürdürüyor.

1. Altın İnci Kolye

Altınbaş İnci Koleksiyonu için tıklayın.

İstiridyenin yaşam mücadelesidir inci. Uzun ve zahmetli. Bu yüzden de değerlidir, nadirdir. En eski değerli taş olarak anılan inci, Latince’de Margarita olarak geçer ve “eşsiz” anlamına gelir. Doğru bir ifadedir bu. Çünkü inci organik yapısıyla tüm değerli taşlar arasında eşsizdir.

2. Altın İnci Küpe

Altınbaş İnci Koleksiyonu için tıklayın.

Değerli ve nadir bulunan taşlar arasındaki inci, eşsiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Organik yapısıyla değerli tüm taşlar arasındaki kusursuz yapısını koruyabilen inci, günlük stilin her anına uygun oluyor.

3. Altın İnci Bileklik

Altınbaş İnci Koleksiyonu için tıklayın.

Altınbaş’ın özel inci koleksiyonu kadınların her zaman zamansız, zarif ve şık yol arkadaşı olmayı da başarıyor.

4. Altın İnci Yüzük

Altınbaş İnci Koleksiyonu için tıklayın.

Sevdikleri için manevi değeri yüksek bir hediye arayanların da sık sık tercih etiği inci tasarımları sayesinde sizler de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

5. Altın İnci Küpe

Altınbaş İnci Koleksiyonu için tıklayın.

Anlamlı ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz İnci Koleksiyonu‘ndaki mücevherleri Anneler Günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi pek çok farklı özel günde hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir