1-11 Kasım tarihleri arasına gerçekleşen Altınbaş Halk Günleri’nde sayısız kolye, küpe, yüzük, bileklik uygun fiyatlarla mücevher severleri bekliyor. Her stile, yaşa ve beğeniye uyum sağlayacak beş yüzük modelini sizin için seçtik…

1. Pırlanta Çift Taşlı Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Birbirine sarılmış gibi duran beyaz ve pembe altın pırlanta taşlı yüzük, hem spor hem de şık görüntüsüyle hediye edeceğiniz kadının vazgeçilmezi olacak.

2. Altın Baget Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget yüzüklerin zirvede olduğu son yıllarda her kadının sahip olmak isteyeceği bu yüzük, özel günler için kesinlikle harika bir seçim…

3. Pırlanta Kelebek Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kelebek sembolünün ‘anda kalma’yı öğütleyen mesajı, pırlantalarla buluşuyor… Sevdiğiniz kişilere ona ne kadar değer verdiğinizi anlatmanın en şık yollarından biri olan bu yüzük mutlaka incelenmeli.

4. Pırlanta Beştaş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Beştaş pırlantalarla şıklığı zirveye taşıma zamanı…. Her stile uygun bu şık yüzük her kadının sahip olması gereken mücevherlerden de biri.

5. Altın Tamtur Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Tek başına olduğu kadar çoklu yüzük kullanımlarında da çok şık duran bu şık tamtur yüzük, avantajlı fiyatıyla mutlaka sahip olunması gereken yüzüklerden.

Total
0
Shares
Paylaş 0
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir