Babalar Günü’ne Geri Sayım

Babalar Günü’ne geri saydığımız bugünlerde, onlara olan sevgimizi göstermenin en güzel yollarını aramanın da tam zamanı… Babalar Günü’nü en içten şekilde kutlamak, onlara kendilerini değerli hissettirecek hediyeler seçmek, sevgimizi ifade etmek için birer aracı olacak. Peki bu sene Babalar Günü’nü nasıl kutlamalı, nasıl hediyeler almalıyız? İşte size birbirinden güzel öneriler…

Babalar Günü Ne Zaman?

Her sene Haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, bu sene 20 Haziran 2021 tarihine denk geliyor. Korona virüs nedeniyle bu sene Anneler Günü’nde ve Ramazan Bayramı’nda ailelerimizden uzak kaldık. Normalleşme sürecinde kutlayacağımız Babalar Günü için kutlama seçeneklerine göz atarken yine de onların sağlık ve güvenliklerini ön planda tutmamız en doğrusu… Babalarımızı ziyaret ederken onları öpmemek, sarılmamak ve sosyal mesafemizi koruyarak sağlıklarına verdiğimiz değeri vurgulamak oldukça önemli…

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kutlanacak Babalar Günü’nde, babanız için seçtiğiniz hediyeye daha fazla görev düşüyor. Babanızın zevkini, tarzını yansıtan hediyeniz, onu mutlu etmeli ve değerli hissettirmeli. İşte farklı stillere uygun Babalar Günü hediye önerileri:

  • Sportif bir babaya sahipseniz; eşofman takımı ya da spor ayakkabı, tam babanıza göre bir hediye olacaktır. Alacağınız sportif kıyafet sayesinde babanız hafta sonlarında kendisini rahat ve dinamik hissedecektir.
  • Geleneksel zevklere sahip bir babanız varsa; onlar için alınacak en doğru hediyeler arasında tavla takımı gelir. Ayrıca kravat, tespih ya da kol düğmesi de doğru bir seçimdir. 
  • Duygusal ve romantik bir babaya sahipseniz; Onunla fotoğraflarınızdan bir albüm yaparak hediye edebilirsiniz. Çocukluk fotoğraflarınızdan başlayarak oluşturacağınız bir albüm oldukça değerli ve duygusal bir sürpriz olacaktır.
  • Kitap kurdu bir babanız varsa; onun için kullanışlı ve büyük yeni bir kitaplık ve seveceğini düşündüğünüz kitaplar alabilirsiniz. Ayrıca kitaplığın kurulumunu babanız ile yaparak birlikte vakit geçirmiş olursunuz, en yeni hediye kitaplarınızı raflara yerleştirirken ne kadar mutlu olacağını tahmin edemezsiniz.
  • Nostalji tutkunu babalar için en doğru hediye seçimi ise kaliteli bir pikap olacaktır.  Ayrıca pikabın yanında sevdiği bir sanatçının 45’lik plağını da hediye ederek sürprizinizi daha da güçlü hale getirmiş olursunuz.
  • Babanızı özel hissettirecek bir yüzükkol düğmesitespih ya da yaka iğnesi almayı planlıyorsanız, Altınbaş‘ın birbirinden şık ve stil sahibi ürünlerinde Babalar Günü’ne özel indirimler olduğunu unutmayın.
Total
1
Shares
Paylaş 1
Tweet 0
Pin'le 0
Paylaş 0
Paylaş 0
Paylaş 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir