En Zarif Düğün Hediyeleri

Yeni evlenen çiftlere geleneksel olarak altın ya da bilezik gibi yatırım amaçlı hediyeler alınması yaygındır. Yakın bir arkadaşınıza, akrabanıza, kardeşinize ya da iş arkadaşınıza daha farklı bir düğün hediyesi almak isteyebilirsiniz. İşte önerilerimiz…

Modası Geçmeyecek Muhteşem Bir Yüzük

Gelinin bu en mutlu gününde, her kullandığında sizi hatırlayabileceği göz alıcı bir düğün hediyesi seçeneği olan şık pırlanta bir yüzük tercih edebilirsiniz. Sadece pırlanta değil, safir, inci detaylı, yakut, zümrüt gibi mücevherler kullanılarak tasarlanan yüzük modellerinden de dilediğinizi seçerek gelinin şıklığını tamamlayıcı son noktayı koyabilirsiniz.

Mükemmel Bir Düğün Hediyesi: Bir Çift Küpe

Samimi arkadaşlıkların, güvenilirliğin ve sadakatin simgesi olan safir detaylara sahip bir çift küpe, hem taşıdığı anlamı hem de şıklığı ile gelinin beğenisini kazanabilir. Yeşil rengi ile kadınların gözdesi olan ve aşk taşı anlamına gelen zümrüt taşlı küpeler de çok güzel bir düğün hediyesi olabilir. İhanetsiz dostluğun, dürüstlük, başarı ve iktidarın simgesi yakut detaylara sahip bir çift küpeyi de seçebilirsiniz. Eğer gelin adayınız sadeliği seviyor ise saflığın ve masumiyetin simgesi inci taşlı küpeler de çok iyi bir seçim olabilir.

Beyaz Gelinlikle Muhteşem Bir Uyum Sağlayan Kolyeler

Kadınların en çok sevdiği takı çeşitleri arasında yerini alan kolyeler, inci, pırlata, altın, yakut, elmas gibi kolye uçları ile gelinliğin üzerinde muhteşem bir duruş sergiler. Kişiye özel olarak hazırlanan gelin ve damadın isimlerinin yazdığı özel tasarımlı kolyeler de oldukça romantik bir düğün hediyesi olabilir. Aynı şekilde isimler kullanılarak tasarlanan bileklikler de hem damat hem de gelin tarafından kullanılabilir.

Değerli Bir Düğün Hediyesi: Takı Setleri

Eğer damat ya da gelin adayı çok yakın bir akrabanız ise tek başına kolye yeterli bir hediye olmayabilir. Bu nedenle kolye, yüzük, küpe ve bileklikten oluşan pırlanta, altın, elmas, yakut ya da zümrüt gibi takı setleri de alabilirsiniz. Modern ve klasik tasarımlara sahip takı setleri genellikle 3’lü ya da 4’lü setler olarak satılır. Geleneksel motiflerle ya da modern detaylarla işlenen setler, beyaz ya da renkli taşlar içerebilir ya da son günlerde popüler olan kırmızı ya da yeşil altın seçeneklerine sahip olabilir. Dilediğiniz ve bütçenize uygun takı setleri mükemmel bir düğün hediyesi olabilir.

Geleneksel Bir Düğün Hediyesi: Saat

Hem gelin hem de damat için alınabilen saat, akıldan çıkmayacak bir düğün hediyesidir. Sadece damada ya da sadece geline alınabileceği gibi her ikisine de takım olarak saat alınabilir. Değerli taşlarla süslenen şık ve zarif bir saat, özellikle damatlar tarafından beğeni kazanır. Geleneksel bir düğün hediyesi olan damat saati, kişiye özel bir hediyedir. Özel olarak seçilmeli kaliteli ve şık olmasına dikkat edilmelidir.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir