Çocuklara Özel Bayram Hediyesi Önerileri

“Ah o eski bayramlar…” diye başlayan cümlelerimiz aslında hep çocukluğumuza ait anılarla doludur. Bayram, çocuklar için yetişkinlerden farklı anlamlar taşır. Dijital çağa doğmuş çocuklar için bilmedikleri, görmedikleri eski zamanların gelenekleri ile tanışmaktır bayramlar. Bayramlaşmak, aile büyüklerini ziyaret etmek, bayram harçlığı ve şeker toplamak, bayramları unutulmaz kılacak hediyelere sahip olmak… Bu bayramda minikleri sevindirmeniz ve onlara unutulmaz bir bayram yaşatmanız için birbirinden sevimli hediye önerileri hazırladık.

Hayvan Figürlü Bebek İğneleri

Bebek iğneleri, miniklerin kıyafetlerine iliştirilen en şık çocuk takıları arasında yer alıyor. Çocuklara daha küçük yaşlarda hayvan sevgisi aşılamak için hayvan figürlü bebek iğneleri armağan etmek çok zarif bir seçenek.

Altın Çocuk Bileklikleri

Neden onlar da anneleri gibi şık bileklikler takmasın ki? Altınbaş’ın bitki ve hayvan figürlü şık çocuk bileklikleri, onlara doğa sevgisi aşılamanın en zarif seçeneklerinden de biri.

Altın Çocuk Küpeleri

Özenerek izledikleri anneleri, ilk fırsatta karıştırdıkları mücevher kutuları, kulaklarına takmaya çalıştıkları yetişkin küpeleri… Minikler için de birbirinden şık ve sevimli küpeler Altınbaş’ta keşfedilmeyi bekliyor.

Kehribar Çocuk Kolyeleri

En sevdikleri hayvanları boyunlarında taşımak onların da hakkı! Minik kuşlar, civcivler, filler ve çok daha fazlası Altınbaş çocuk kolye modelleri arasında…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir