Çocuklara Özel Bayramlık Hediye Önerileri

Pandemide üçüncü bayramı kutluyoruz bu sene… Geçtiğimiz senenin Ramazan ve Kurban Bayramları’nın ardından bu seneki Ramazan Bayramı’nı da sevdiklerimizden uzakta, kısıtlama koşullarında yaşıyoruz. Özellikle de çocuklar için çok büyük anlam ifade eden, gelenekten geleceğe ulaşan bayramlar, bu sene miniklerin coşkulu sesleriyle yankılanamayacak. Çoğu çocuk bu özel günde akrabalarını ziyaret edemeyecek, el öpemeyecek ve harçlık alamayacak. Bu bayramda çocuklara bu özel geleneği hissettirmek için onlara ufak da olsa hediyeler almaya ve online sipariş ile evlerine ulaştırmaya ne dersiniz?

Çocuklara Uygun Bayram Hediyeleri

Çocuklara uygun hediye seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler var. Elbette çocuğun yaşı, cinsiyeti ve özel ilgi alanları olarak sıralamak mümkün bunu. Peki neler en risksiz ve mutluluk garantili hediyeler olacaktır?

Kitap

Hem kız hem de erkek çocuklar için en güzel hediye elbette bir kitaptır. Kitap alırken dikkat etmeniz gerekense çocuğun yaşı ve ilgi alanları olmalıdır. Bazı çocuklar masal kitaplarından, bazıları bilimsel çocuk kitaplarından bazıları ise çizgi romanlardan hoşlanır… Bu konuda şüpheleriniz varsa hediye alacağınız çocuğun ebeveynleri ile iletişime geçebilir ve ilgi alanına uygun bir kitap seçimini kolaylaştırabilisiniz.

Çocuk Takıları

Bir kız çocuğuna bayram hediyesi alacaksanız tercihiniz kesinlikle çocuk takıları olmalı. Severek kullanacağı, gözü gibi bakacağı ve yetişkinliğinde dahi saklayacağı unutulmaz bir Altınbaş çocuk takısı için önerilerimize mutlaka göz atın…

Oyuncak

Şu zamanlarda öyle harika öyle çeşitli oyuncaklar var ki insanın çocuk olası geliyor… Bayram hediyesi olarak bir oyuncak seçecekseniz çocuğun yaşını ve cinsiyetini yine göz önünde bulundurmalısınız. En sevdiği çizgi film kahramanının oyuncaklarına hiçbir çocuk hayır diyemez!

Kıyafet ve Aksesuar

Bayram hediyesi olarak kıyafet, ayakkabı, çanta ya da güneş gözlüğü gibi hediyeler tercih etmek de iyi fikir! Bu konuda daha çok kız çocukları hevesli olsa da ebeveynleri ile kısa bir fikir alışverişi yaparak en sevdiği renkleri ve tarzları öğrenmeniz mümkün.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir