Belki hamile, belki de yeni anne olmuş bir yakınınız için Anneler Gün hediyesi olarak şık ve anlamlı bir alternatif arıyorsunuz. Alacağınız hediye hem modern hem trend hem de uzun yıllar kullanılsın istiyorsunuz ancak bir yandan da uygun fiyatlı olmasına önem veriyorsunuz. Altınbaş‘ın birbirinden şık ve modern tasarımları ile ortaya çıkan bu anne-çocuk sembollü kolyeler, unutulmaz bir hediye alternatifi olarak tam karşınızda!

Hamile bir kadının karnını tuttuğu tasarımıyla dikkat çeken bu iki zarif altın kolye, hamile bir kadın için gerçekten de unutulmaz bir hediye olacak… Minik yavrusunu kucaklayan bir kadının yer aldığı bu şık kolye tasarımı, yeni torun sahibi olmuş bir anneanne ya da babaanne için de biçilmiş kaftan adeta…

Bir daire içerisinde birbirine bakan anne çocuk figürlü kolye, madalyon sevenlerin ilgisini çekecek bir alternatif olarak öne çıkarken bebeğini omzuna yatırmış anne figürü de oldukça duygusal bir seçenek.

Bir bebek müjdesinin en klasik ifadesi elbette gagasında bebeği taşıyan leylektir. Şık, zarif ve zamansız bu tasarım, harika bir diğer hediye alternatifi….

Kolyenize biraz renk katmaya ne dersiniz? Pusetinde bebeğini gezdiren bir anne ya da elinden tuttuğu kız çocuğu ile yürüyen kırmızı pelerinli bu süper kahraman anneye mutlaka şans vermelisiniz!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir