Yaz mevsimine sayılı günler kala, hepimiz denizleri, derin mavileri, suyun içinde salınmayı oldukça özledik. Yeniden denizlere kavuşacağımız günlere doğru umut ve heyecanla geri sayarken denizlerin esintisini üzerinizde taşımak ister misiniz? İlhamını derin mavilerden, deniz altının renkli dünyasından alan takılarla hem kendinizi hem de sevdiklerinizi yaz ruhuyla sarıp sarmalayabilirsiniz.

Deniz Atı Kolye

Hem rengi hem de üzerinde taşıdığı sembolü ile derin mavilerden ilhamını alan Altınbaş Deniz Atı Kolye, hem çok şık hem de çok zarif.

Balık Halhal

Deniz deyince akla balık, yaz takısı dediğimizde de halhal geliyor. Balık figürlü halhal ile yaz ruhunu erken yakalayanlardan olun!

Deniz Yıldızı Küpe

Denizin derinliklerinden bir güzel o… Deniz yıldızı… Yazın en sevilen sembollerinden deniz yıldızının kulaklarınızda parlaması için bu şık küpeyi tercih edebilirsiniz.

Deniz Atı Halhal

Yaz mevsiminin ve tatillerin en sevilen aksesuarı kesinlikle halhallar. Ayak bileklerinizde lapis taşı ve deniz atı sembolünü taşıyan bu şık halhal ile yaza merhaba diyebilirsiniz.

Deniz Yıldızı Kolye

Deniz yıldızları, denizin derinliklerinin en sevilen kahramanları… Yaz aşıklarının severek kullanacağı Altınbaş Altın Deniz Yıldızı Kolye ile yaz ruhunu çağırabilirsiniz.

Deniz Atı Küpe

Deniz atının şansını kulaklarında taşımak isteyenlere çok şık ve zamansız bir seçenek. Altınbaş Altın Deniz Atı Küpe ile yaz ruhu kulaklarınızda…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir