Yaz Kombinlerini Göz Alıcı Görünüme Kavuşturan Takılar

Yaz aylarının gelmesiyle gardıroplar yenileniyor. Daha renkli ve hafif giysiler vitrinlere çıkıyor, yazın moda parçaları herkesin favorisi haline geliyor. Tabii ki moda sadece kıyafetler değil, onların tamamlayıcısı takılar için de geçerli. Sıcaklarla baş etmeye çalışırken, giysilerin olduğu kadar takıların da mevsime uygun olması önemli. Takının mevsimi olur mu demeyin, stilinize göre seçeceğiniz yaz takıları ile tarzınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Işıltılı Büyük Küpeler

Ürüne gitmek için tıklayın.

Küpe, hiç tartışmasız kadınların vazgeçemediği takıların başında geliyor. Yazın, rahat ve hafif giysilerinize eşlik edecek en iddialı aksesuar, ışıltılı ve büyük küpeler olacaktır. Eşlik ettiği her kıyafetin havasını değiştiren bu küpelerle, en sade elbisenizin içinde bile dikkat çekici görünebilirsiniz. Taşıma kolaylığından dolayı, yaz tatili için hazırlayacağınız valize koyacağınız bir çift büyük küpe, tatil şıklığınız için yeterli olacaktır. “Çok iddialı olmayı sevmiyorum” diyenler içinse, en uygun takı inci küpeler. Her zaman zarif ve şık duran inci küpe, özellikle katılmanız gereken yaz düğünleri için de oldukça doğru bir seçim.

Yazın Vazgeçilmezi Halhal

Ürüne gitmek için tıklayın.

En favori yaz takılarından biri olan halhal, hem şehirde hem deniz kıyısında tercih edilen ve oldukça şık duran bir aksesuar. Altın, taşlı veya boncuklu bir halhal, tüm dikkati ayaklarınıza çekmenin en kolay yollarından biri.

Kolyelerin Büyüsü

Ürüne gitmek için tıklayın.

Son yılların en moda trendlerinden olan üst üste kolye takmanın en uygun mevsimi yaz olsa gerek! Düz beyaz bir tişörtün bile havasını değiştiren bu kolyeler, plaj şıklığı için de sıkça tercih edilen yaz takıları arasında. Farklı boyut ve uzunlukta seçeceğiniz birkaç zincir kolye, gündüz ve gece kombinlerinizde tamamlayıcı parça olacaktır. Henüz üst üste kolye takma trendine alışamayanlardansanız, iddialı bir kolye şıklığı yakalamanız için yeterli. Büyük ve renkli bir kolye ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Taşlardan Gelen Şıklık

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yılın en renkli mevsiminde, değerli taşları kullanmanın tam sırası. Mücevher kutunuzun derinliklerinde, keşfedilmeyi bekleyen taşlı yüzükler hem klasik hem de spor şıklık arayanların kurtarıcısı olacaktır. Üstelik pozitif enerji yaydığına inanılan bu taşlar, sofistike görünmek isteyenlerin favorilerinden.

Denizden Gelen Şıklık

Ürüne gitmek için tıklayın.

İstiridye, deniz kabuğu, denizatı… Yaza dair birçok aksesuarda karşımıza çıkan bu figürler, artık takı olarak da sıkça kullanılıyor. Denizi anımsatan bu figürlerle bilekliklerinizi süsleyebilir ve onları çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sadece bileklik değil, kolye, halhal ve küpelerinize de ekleyebileceğiniz bu figürler yaz modasını üzerinizde taşımanın en şık yollarından biri.

Kollarda Hareket Zamanı

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kışın uzun kazakların altına gizlenen bileklikleri gün ışığına çıkarmanın tam sırası… Tek başlarına veya üst üste takarak kullanabileceğiniz bileklikler, yaz takıları arasında en çok dikkat çekenlerden. Farklı materyalleri bir arada kullanabileceğiniz, saatinizle birlikte takabileceğiniz veya boncuklarla renklendirebileceğiniz bileklikler kolay kombinlenen takılar olarak popülerliklerini tüm yaz boyunca koruyorlar.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir