Ofiste Yılbaşı Çekilişleri İçin Hediye Takı Önerileri

Yılbaşı döneminin en eğlenceli etkinliklerinden biridir çekiliş yapmak. Yılbaşı çekilişi hediyeleri arasında öyle bir seçenek vardır ki her yaşa ve cinsiyete hitap eden bir çeşidini kolayca bulabiliyoruz: Takılar. Bu yazıda herkesin severek kullanabileceği, beğenilmeme riski olmayan takı önerilerinde bulunacağız. Minimal tasarımlardan, klasik takılara, doğal taşlardan, inci kolye ve küpelere kadar sade, şık ve her daim modaya uyan bu takı seçeneklerine bir göz atmanızda fayda var.

Yılın son günleri geldiğinde herkesi tatlı bir “Ne hediye alsam?” telaşı sarar. Özellikle de ofiste yılbaşı çekilişi yaptığımız zaman iş arkadaşlarımızla küçük bir rekabete gireriz. Çoğu zaman binlerce hediye seçeneği arasından ne alacağımızı bilemediğimizden elimiz ayağımıza dolanır. Bir de çok yakından tanımadığımız, zevklerini bilmediğimiz bir ofis arkadaşımıza hediye alıyorsak iş iyice zorlaşır. İşte karşınızda beğenilme garantisi olan birbirinden şık ve uygun fiyatlı takı önerileri…

Zarif Hediyelik Kolyeler

Ürüne gitmek için tıklayın.

Modası hiçbir zaman geçmeyecek ve herkesin kullanmaktan zevk duyacağı bir takı seçeneğidir kolyeler. Yılbaşı hediye çekilişi için alacağınız takıda gösterişli modeller yerine sade seçeneklere yönelmekte fayda var. Ucunda minik bir figür, harf veya taş olan ince zincirli sade bir kolye ofis arkadaşınız için nazik ve risksiz bir hediye seçimi olacağı için ona aldığınız hediye ile karşılaştığında mutlu olacaktır.

Şık Hediyelik Küpeler

Ürüne gitmek için tıklayın.

Küpe, tüm takı modelleri içinde en çok önem taşıyanıdır belki de. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkardıkları gibi size bakan kişilerin üzerinizde göreceği ilk takıdır küpeler. Günlük hayatta, ofiste, özel etkinliklerde veya gece dışarı çıkarken birçok farklı tarzda küpe kullanıyor olduğumuzdan kimse yeni bir küpeye hayır demeyecektir. İnci ve ufak taşlı küpeler her zaman zarif ve klasik bir hediyedir. Son zamanlarda tekrar moda olan halka küpeler veya kulağı saran kancalı küpe modelleri gibi daha marjinal tercihler de yapabilirsiniz.

Modern Hediyelik Bileklikler

Ürüne gitmek için tıklayın.

En yaygın kullanıma sahip aksesuarlardandır bileklikler. Yılbaşı çekilişleri için de harika bir hediye seçeneğidir. Bileklik modellerinde o kadar çok çeşit var ki kadın erkek fark etmeksizin ofis arkadaşınızın beğeneceği bir bileklik modeli bulmak hiç zor değil. Özellikle son yıllarda minimal bileklik tasarımları oldukça revaçta. Hep söylediğimiz gibi yılbaşı hediyesi olarak alınan takılarda sadeliği ön plana çıkarmakta fayda var.

Hediyelik Doğal Taşlı Takılar

Birbirinden farklı özelliklerde ve renklerde olan taşlar arasından, arkadaşınızın hoşuna gideceğine inandığınız birini seçip o taştan yapılmış bir kolye, yüzük ya da bileklik hediye alabilirsiniz. Her burcun farklı doğal taşları olduğunu da unutmayın. Ofis arkadaşınızın burcunu biliyorsanız bu iş tamam! İşte burçlara göre bazı doğal taşlar:

· Koç: Opal, yakut, akik, ametist
· Boğa: Turkuaz, topaz, safir
· İkizler: Akuamarin, akik, sitrin
· Yengeç: Ay taşı, kuvars
· Aslan: Kehribar, oniks
· Başak: Turmalin, yeşim.
· Terazi: Nefrit, topaz
· Akrep: Lal taşı, obsidiyen
· Yay: Safir, lapis
· Oğlak: Zirkon, turmalin
· Kova: Akuamarin, ametist
· Balık: Ay taşı, kuvars kristali

Ayrıca, Altınbaş Burç Koleksiyonu‘nun modellerini de hediye seçiminde inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir