Aşk dolu atmosfer, romantik sürprizler ve kalplerin en yoğun attığı gün geldi çattı! Sevgililer Günü’nde partnerinize olan derin sevginizi ifade etmenin en güzel yolu, onları şık ve özel bir hediye ile kucaklamak. Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel 14 eşsiz mücevher seçtik ve sizin için kalpleri parlatan aşk dolu bir koleksiyon oluşturduk!

altınbaş sevgililer günü fırsatlarını ıncelemek için tıklayın.

İlk sıraya birbirinden zarif ve asil pırlanta kolyeleri koyduk. Altınbaş’ın özenle hazırladığı pırlanta kolye modelleri her kombine uyum sağlayarak çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Sevgiliniz aldığınız hediyeyi bir ömür boyunca boynunda taşısın istiyorsanız Altınbaş’ın zamansız pırlanta kolye tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

altınbaş sevgililer günü fırsatlarını ıncelemek için tıklayın.

Kombinlerin yıldız parçası olan pırlanta küpe modellerine de 14 Şubat için hazırladığımız seçkimizde özel bir yer ayırdık.

Sevgilinizin stiline hitap edecek tamamı pırlanta taşlarla süslenmiş küpeleri Altınbaş’ta bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra minik pırlantalarla minimal tasarımları da keşfedebilirsiniz.

altınbaş sevgililer günü fırsatlarını ıncelemek için tıklayın.

Pırlantanın zarafetinden vazgeçmek istemiyor fakat hediyenize renk katmak istiyorsanız zümrüt, yakut ve safir taşlarla süslenmiş mücevherleri inceleyebilirsiniz. Hem pırlanta hem de özel taşların bir araya geldiği bu takılar, unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi arayanlar için birebir.

14 Şubat için romantik bir hediye arayışındaysanız Altınbaş mağazalarını ve web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın! Sizin için özel olarak seçilmiş bu 14 mücevher ile sevgilinizi büyüleyin ve ona unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi verin!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.