Sevgililer Günü’ne Özel Uygun Fiyatlı 5 Bileklik Önerisi

Sevgililer Günü için uygun fiyatlı bir hediye arıyor ancak hediyenizin ışıltısıyla göz kamaştıran bir Altınbaş tasarımı olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altınbaş Sevgililer Günü koleksiyonundan genç, modern, zarif ve zamansız beş bilekliği sizin için seçtik…

Altınbaş İpli Altın Kalp Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

İşte her yaştan ve stilden kadının bileğinden çıkarmadan takacağı kadar minimal, şık ve sade bir bileklik önerisi. Üstelik kırmızı ipi ve kalp sembolü ile tam bir Sevgililer Günü hediyesi!

Altınbaş Pırlanta Kırlangıç Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zarif bir pırlanta, özgür bir kuş ve Altınbaş’ın minimal tasarım çizgisi… Altınbaş Pırlanta Kırlangıç Bileklik, anlamlı ve özel bir hediye arayanlar için harika bir seçenek.

Altın Baget Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget taşlı takıları sevmeyen kadın yoktur. Hele de zarif bir bilekliği süslediğinde… Altınbaş’ın bu şık altın baget bilekliği Sevgililer Günü için biçilmiş kaftan!

Altın İnci Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zarafetin ve masumiyetin simgesi incilere tüm kadınlar bayılır. İşte zarif ve şık incili bileklik, işte unutulmayacak bir Sevgililer Günü hediyesi…

Altınbaş All Eyes On You Pırlanta Bileklik

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş’ın en sevilen koleksiyonlarından All Eyes On You, bu şık ve zarif bilekliğin ev sahibi. Koleksiyonun adından da anlaşılabileceği gibi bu şık hediye ile tüm gözler üzerinizde olacak.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.