Su grubunun öncü burçları Yengeçler, 22 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında doğumgünlerini kutlarken, çevresinde Yengeç burcu bir sevdiği olanları da en güzel ve özel hediyeyi seçme telaşı sardı. Yengeç burcu bir erkek için hediye arıyorsanız, Yengeç burcu erkeklerine özel hediye önerilerimize mutlaka göz atın…

altın erkek yüzükleri için tıklayın.

Yengeç burcu erkeği oldukça duygusaldır. Duygularını ön plana koyarak yaşayan yengeç burcu erkeği için aile oldukça önemlidir. Ailesi ile vakit geçirmeyi, ailesi için çalışmayı ve onları korumayı seven yengeç burcu erkeği tam bir aile babası olacaktır.

altın erkek kolyeleri için tıklayın.

Yengeç burcu erkeği koruyucu bir yapıya sahiptir. Sevdiklerini koruyup kollayan yengeç burcu erkeği inandığı ve sevgi bağı kurduğu insan için elinden geleni yapacaktır.

altın erkek bileklikleri için tıklayın.

Yengeç erkekleri, dış görünümlerine çok dikkat eder. Oldukça özenli ve temiz olan Yengeç erkeklerinin kendilerine has bir stili vardır. Kimseyi taklit etmeyen Yengeç erkeklerinin dolapları, kendi kombinleri ile tamamlanmıştır. Farklı kıyafetleri uyumlu bir şekilde bir araya getiren Yengeç erkekleri, nadiren giyim konusunda fikir alırlar.

İyi görünmeyi ilke edinen Yengeç erkekleri, aksesuar kullanmaktan zevk alırlar. Basic tişörtlerle kolye kombinleri yaparak casual bir stil yaratan Yengeç erkekleri, deri kordonlu bileklikler ve şık yüzükler kullanmaktan da hoşlanır. Yengeç burcu erkeğini mutlu edecek hediyeyi arıyorsanız Altınbaş‘ın birbirinden modern ve şık tasarımlara sahip erkek ürünlerine mutlaka göz atın!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir