Altınbaş Hediye Günleri cazip indirim oranları ile devam ederken sevdikleri için şık ve trend hediyeler almak isteyenleri yüzlerce seçenek bekliyor. Zamansız, şık, zarif, kaliteli ve unutulmaz bir yüzük almak ya da hediye etmek istiyorsanız Hediye Günleri’nde favorimiz olan 10 yüzük modeline mutlaka göz atın!

1. Altınbaş Tektaş ve Beştaş Yüzük

ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş Hediye Günleri‘nin en çok ilgi gören ikilisi bu tektaş ve beştaş yüzük oluyor. Dilerseniz evlilik teklifi, dilerseniz yıl dönümü ya da özel bir nedenle alabileceğiniz bu ikili pırlanta yüzük seti en cazip fiyatıyla Hediye Günleri’nde.

2. Elmas Beş Taş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zamansız bir şıklığın anahtarı olan elmaslar yine sahnede. Nesilden nesile aktarılabilecek bu şık tasarım Hediye Günleri‘nde mutlaka sahip olunması gereken ürünlerden biri.

3. Pırlanta Tektaş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın

Pırlanta tek taş yüzükler, her kadının hayali… Hayatınızdaki kadını mutlu edecek pırlanta tek taş yüzüğe avantajlı fiyatlarla sahip olmak için Hediye Günleri‘ne bekleniyorsunuz.

4. Altınbaş 22 Ayar Altın Yaşam Çiçeği Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

22 Ayar altının yaşam çiçeği sembolü ile birleştiği bu şık tasarım, Hediye Günleri‘nin en şık yüzüklerinden biri.

5. Altınbaş Pırlanta İnci Yüzük

ürüne gitmek için tıklayın.

İnci ve pırlantanın şık birlikteliğini yansıtan bu yüzük, zamansız ve zarif bir hediye vermek isteyenler için Hediye Günlerinde sizi bekliyor.

6. Altınbaş Pırlanta Zümrüt Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zümrüt ve pırlantanın zarif bir çizgiyle bir araya geldiği bu modern tasarım, Hediye Günleri‘ndeki en favori yüzüklerimizden bir diğeri…

7. Altınbaş Pırlanta Baget Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Baget kesim pırlantaların yükselişine şahitlik ettiğimiz son yıllarda hediye yönelimleri de bu yöne doğru kayıyor. Hediye Günleri‘nin en gözde parçalarından biri olan bu baget yüzüğe en cazip fiyatlarla sahip olmak için acele edin.

8. Pırlanta Safir Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Derin mavinin en değerli sembolü safir, pırlanta ile bir araya gelerek şıklığı zirveye taşıyor. Hediye Günleri’ndeki cazip indirimden yararlanarak bu şık yüzüğe en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

9. Pırlanta Yakut Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Aşkın, tutkunun, cazibenin rengi kırmızı, yakuta hayat verirken kadınların hayallerini yüzyıllardır süslemeye devam ediyor. Hediye Günleri’nin en cazip seçeneklerinden biri olan bu yakut yüzüğe mutlaka şans verin!

10. Altınbaş Pırlanta Tamtur Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta tamtur yüzükler, her kadının hayalini süslüyor. Yıl dönümü, doğum günü, kutlama ya da herhangi bir nedenle alabileceğiniz şık hediyeler için adresiniz Altınbaş Hediye Günleri

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir