Yılbaşına Özel 10 Ekonomik Yüzük Önerisi

Yeni sezon, farklı zevk ve stillere hitap eden birbirinden şık ve renkli pek çok trende ev sahipliği yapıyor. Siz de yılbaşına özel hediye alternatifleri arıyorsanız, Altınbaş’ın zarif işçiliği ve modern yorumları ile imza attığı önerilerimize mutlaka göz atın. Üstelik stil sahibi bu yüzükler, oldukça da uygun fiyatlı!

1. Pırlanta Baget Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Son yıllarda evlilik tekliflerinde tek taş pırlantanın yerini alan pırlanta baget yüzükler, her kadının sahip olmak istediği yüzüklerin başında geliyor. Uygun fiyatlı baget bir yüzük, hem bütçenizi zorlamaz hem de sevdiğiniz kadını mutluluktan havalara uçurur!

2. Fatma Ana Eli Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Çoklu yüzük kullanımından hoşlanan kadınlar, farklı stillere sahip zarif ve ince yüzüklere asla hayır diyemez. Zarif ve şık birbirinden güzel altın yüzüklere imza atan Altınbaş’ın Fatma Ana Eli sembollü altın yüzüğü, şans dilemenin en şık yolu!

3. Pırlanta Tek Taş Yüzük


ürüne gitmek için tıklayın.

Kadınların vazgeçilmez tutkusu pırlanta, Altınbaş yorumuyla her zevk ve bütçeye hitap ediyor. 0.10 karatlık bu tek taş yüzük, en uygun fiyatlı tek taş pırlanta alternatifleri arasında öne çıkıyor.

4. Pırlanta Beş Taş Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Beş taş pırlanta yüzükler, her kadının mücevher kutusunda olması gereken klasik ve zamansız mücevherlerdendir. Modern tasarımlara sahip Altınbaş beş taş pırlanta yüzüklerin her zevk ve bütçeye uygun bir modeli var.

5. Altın Yılan Yüzük


Ürüne gitmek için tıklayın.

Yılan figürü, kadın yüzüklerinin vazgeçilmezlerinden biri. Zarif parmakları saran bu şık tasarımlar, sezon trendlerini yansıtan uygun fiyatlı yüzük alternatifleri arasında yer alıyor.

6. Altınbaş Pırlanta Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Pembe top top altın ve minik pırlanta taşların usta işçilikle bir araya geldiği bu yüzük, uygun fiyatı ile 2022’nin en trend yüzükleri arasında öne çıkıyor. Her yaştan kadının kullanımına uyan bu modern tasarım, çoklu yüzük kullanımına da çok yakışıyor.

7. Renk Ahenk Yüzük

ürüne gitmek için tıklayın.

Pırlanta detaylı turkuaz renk taşlı bu gösterişli yüzük, rengiyle de tarzıyla da sezonun trendlerini yansıtıyor.

8. Pırlanta İnci Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Zamansız incinin pırlanta ile bir araya gelerek çiçek figürü oluşturduğu bu zarif tasarım, hem çok trend hem de modası asla geçmeyecek türden.

9. All Eyes On You Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Altınbaş pırlanta All Eyes on You Yüzük, parmağı saran tasarımı ve göz figürü ile büyülüyor.

10. Pırlanta Yakut Yüzük

Ürüne gitmek için tıklayın.

Kan kırmızı rengiyle kadınların gönlünde taht kuran yakutlar, pırlanta ile bir araya gelerek nesilden nesile aktarılacak harika parçalara can veriyor. Bu senenin trendlerini yansıtan bu pırlantalı yakut yüzük ise modern tasarımı ile göz dolduruyor.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.