Bir Beyaz Gömlek 5 Farklı Stil

Gardıroplarımızın vazgeçilmezi beyaz gömlek, farklı kombinlerle birbirinden çok farklı stillere bürünmemizi sağlayan bir anahtar parça. Bir beyaz gömleği bikini üzerinde kaftan gibi kullanarak plaja gitmek de mümkün, altına bir kalem etek giyerek toplantıya gitmek de… İşte beş farklı stil ve beş farklı beyaz gömlek kombinleme önerisi…

Hip ve Dikkat Çekici

Kısa kollu, geniş kesim bir beyaz gömleği pastel tonlarda bir mini etekle kombinleyerek yaratabileceğiniz bu hip stile en çok altın zincir bileklikler ve yüzükler yakışacaktır.

Cool ve Sportif

Beyaz keten bir gömleği, keten salaş bir pantolonla ve beyaz bir sneaker ile kombinlediğinizde yaratacağınız cool ve sportif stili ince kolyeler ile tamamlayabilirsiniz.

Maskülen ve Profesyonel

Özellikle ofiste tercih edebileceğiniz bu maskülen stilde beyaz boyfriend bir gömleği siyah bir klasik kumaş pantolonla kombinleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda “çuval da giysem yakışır” demenin bir başka yoludur. Bu tarz bir kombini zarif tek taş küpelerle tamamlamanız en doğrusu olacaktır.

Çabasız ve Zarif

Çabasız şıklığın anahtar parçası jean ve beyaz gömlek ikilisi, hem cool hem de oldukça zarif bir birliktelik oluşturuyor. Bu stile en çok yakışan ise ince pırlanta yüzükler oluyor.

Cesur ve İddialı

Bisiklet taytı, siyah crop top ve belden bağlanmış salaş bir gömlek. Altına iddialı bir topuklu ayakkabı giydiğinizde sizi son derece iddialı ve cesur bir stilin sahibi yapabilir. Bu stili bolca zincir kolye ile tamamlamak en doğrusu olacaktır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir