Bir Beyaz Tişört, Beş Farklı Stil

Gardıropların olmazsa olmazı beyaz tişört, basic giyim ürünlerinin en temel parçasıdır. Bir beyaz tişörtü dilerseniz bir jean ve sneaker ile giyer alışverişe çıkarsınız, isterseniz bir spor taytı ile kombinler koşuya gidersiniz, isterseniz bir deri ceket içerisinde kullanır ve rock star gibi görünürsünüz. Farklı stillerde karşımıza çıkarak bizlere ilham veren beyaz tişört ve uygun aksesuar kombinlerini sizin için derledik.

Romantik ve Dingin

Tiril tiril bir beyaz tişört, tiril tiril ipek bağlamalı bir pantolonla buluştuğunda ortamda dingin ve romantik bir rüzgar estirirler. Böyle bir kombini tişörtün üzerine düşen incecik bir kolyenin tamamlaması kaçınılmazdır.

Cesur ve Stil Sahibi

Beyaz gömleğinizi beyaz bir jean ya da pantolonla ve beyaz bir trenchcoat ile tamamlayarak baştan aşağı beyaz, cool ve elegan görünebilirsiniz. Bu tip tercihler yaptığınızda kolye kullanarak bütünlüğü bozmak yerine bileklik ya da yüzük kullanımına yönelmek daha doğru olacaktır.

Renkli ve Enerjik

Beyaz tişörtün en yaygın kullanımlarından biri de kombindeki renkli, desenli ve iddialı parçaları nötrlemek üzerinedir. Desenli bir şort, etek ya da pantolonun üzerine en yakışan şey elbette basic bir beyaz tişörttür. Böylelikle kıyafetinizin tek bir anahtar parçası olur, göz yorgunluğu yaşanmaz ve dilediğinizce aksesuar kullabilirsiniz. Bu tarz kombinlere en çok yakışan ise şüphesiz çoklu yüzük kullanımı olacaktır.

Cool ve Profesyonel

Dilerseniz kalem eteğinizin üzerinde dilerseniz klasik bir pantolon üzerinde tercih edebileceğiniz beyaz tişörtünüz üzerine ceketinizi giydiğinizde sizi ofisin en cool kadını yapar. Bu kombinlerde halka küpelerin güvenli sularına kendinizi bırakabilirsiniz.

Asil ve Elegan

Beyaz tişörtler de tıpkı jean pantolonlar gibidir. Altına bir sneaker ile giydiğinizde alışverişe, bir stiletto ile giydiğinizde ise bir davete gidebilirsiniz. Gündüzden geceye dönen programların kurtarıcısı olan beyaz tişörtünüzü şık saten bir etek ve stilleto ile kombinleyerek özel bir yemek ya da davetin en stil sahibi kadını olabileceğinizi unutmayın. Bu noktada stilinizi bir pırlanta küpe ile tamamlamanız gerektiğini de…

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir