Evde Piercing Nasıl Çıkarılır?

Severek kullandığımız piercingleri takıp çıkarmanın diğer küpelere oranla bir miktar zor olduğunu kabul edelim. Siz de piercing takmakta zorlananlardansanız bu ipuçlarının işinizi kolaylaştıracağından emin olabilirsiniz. Piercing takıp çıkarmadan önce ellerin temiz olması büyük önem taşır. Ellerinizi sabun ve su ile güzelce yıkayın ve ipuçlarımıza göz atın…

Tragus Piercing Nasıl Çıkarılır?

Ellerinizi en az 20 saniye ılık su ve yumuşak sabunla yıkayın. Daha sonra temiz bir havluyla kurulayın. Saçınızı sabitlemek için bir toka tutturun. Parmağınızı tragusun önüne koyun ve cildinizi yüzünüze nazikçe gerin. Çıkarmak için tragusun arkasındaki topu sökün ve ardından pimi ileri doğru çekin. Bulması zor olacağından yere düşürmemeye dikkat edin.

Burun Piercingi Nasıl Çıkarılır?

Takılara dokunmadan önce ellerinizi sabun ve suyla yıkayın ve kurulayın. piercinginiz halka şeklindeyse burnunuzda piercingi döndürerek bağlantı yerinin burun deliği dışına çıkmasını sağlayın ardından elinizle nazikçe aralayarak uçları birbirinden ayırın ve burnunuzdan çıkartın. Ucu top şeklinde pimli piercing kullanıyorsanız burnunuzdan nazikçe çekerek çıkarmanız yeterli olacaktır.

Dudak Piercingi Nasıl Çıkarılır?

Bir elinizle piercingi iç taraftan, diğer elinizle dış taraftan tutup piercingi saat yönünün tersine yönde döndürmeye devam edin. Piercing gevşeyip çıkarılmaya hazır hale geldiğinde yavaşça çekip çıkarın.

Göbek Piercingi Nasıl Çıkarılır?

Parmağınızla göbeğin içindeki piercingi yukarı doğru itin, bağlantı noktası ortaya çıkan piercini topu gevşeterek çıkartın ardından göbek içine doğru iterek piercingi tamamen göbeğinizden çıkartmanız çok kolay olacaktır.

Kaş Piercingi Nasıl Çıkarılır?

Baş parmak ve işaret parmağı ile piercingin bir tarafındaki top tutulur. Diğer elin baş ve işaret parmakları ile de diğer uçtaki top tutulur. Genel olarak piercingler üst taraftaki toptan vidalanmaktadır, bu yüzden üst taraftaki top saat yönünde yavaş yavaş çevrilmeli ve vida açılmalıdır. Aynı işlem, piercingin çıkmaması halinde alt taraftaki top vidada da denenebilir.

Total
0
Shares
Facebook 0
Tweet 0
Pin 0
Reddit 0
Mail 0
WhatsApp 0

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.