Bu Yazın Olmazsa Olmaz Plaj Aksesuarları

Deniz, güneş, kum, buz gibi içecekler, güneş kreminin kokusu ve daha neler neler… Yaz geldi, bazılarımız plajlarda yerini aldı, bazılarımız hazırlık aşamasında… Tatil valizinizi hazırlamadan önce hem şık hem kullanışlı hem de trend plaj aksesuarlarınızı seçmeyi unutmayın…

Hasır Sandaletler

Plastik, mantar ya da deri… Yaz dendiğinde aklımıza ilk olarak rahat sandaletlerimiz geliyor. Son birkaç senedir oldukça moda olan ipli ve hasır sandaletlerse 2020 yazında altın çağını yaşıyor. Çoğu el yapımı hasır bir sandalet edinmeden valizinizi tamamlanmış saymayın.

Etnik Kimonolar

Plaj kıyafetleri de ayrı bir konu… Bele bağlanan pareolar, uzun plaj elbiseleri, şortlu plaj takımları kullanım açısından biraz daha zorlayıcı olabilirken etnik desenli kimonoları, tek harekette giymeniz ve çok bir görünüm yakalamanız mümkün.

Halhallar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Yazın gelmesiyle ayak bileklerini süslemeye başlayan halhallar, 2020 yazında da en gözde plaj aksesuarlarından biri. Minik boncuklar, taşlar ya da sembollerle süslü altın halhallarınızı takmadan siz siz olun plaja inmeyin!

Zincir Takılar

Ürüne gitmek için tıklayın.

Plajda ağır takılar kullanmanın kullanışlı olmadığı konusunda hemfikiriz! Ancak bu en sevdiğimiz aksesuarlarımızı plajda kullanamayacağımız anlamına da gelmiyor. Plaj modasına uygun altın zincirler, denizi ve güneşi çağrıştıran sembollü takılar, 2020 plaj modasının olmazsa olmazlarından!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir