Gucci, Yeni Koleksiyonunu Mini Diziyle Tanıtıyor

Pandemi nedeniyle hızlanan dijitalleşme süreci moda dünyasını dönüştürmeyi sürdürüyor. Bu anlamda en büyük adımları atan markalardan biri de şüphesiz Gucci… Son olarak, Ağustos ayında Resort 2021 koleksiyonu için fotoğraf çekimini 12 saatlik canlı yayında sergileyen marka, geçtiğimiz günlerde bir film festivalini müjdeledi. Gucci, Gus Van Sant ve Alessandro Michele’nin yönettiği mini dizi ile hiç bitmeyecek olan yeni koleksiyonu OUVERTURE’u sunmaya hazırlanıyor.

Gucci, 16-22 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek yenilikçi bir dijital moda ve film festivali olan GucciFest’te gösterilecek yedi bölümde yaratıcı yönetmen Alessandro Michele tarafından “UnouverTURE of Something that Never Ended” başlıklı koleksiyonunun sunulacağını duyurdu. Roma’da çekilen ve yönetmenliğini Gus Van Sant ve Alessandro Michele’in üstlendiği yedi bölümlük film serisinde oyuncu, sanatçı ve performans sanatçısı Silvia Calderoni’ye; moda evinin ilhamları Paul B. Preciado, Achille Bonito Oliva, Billie Eilish, Darius Khonsary, Lu Han, Jeremy O. Harris, Ariana Papademetropoulos, Arlo Parks, Harry Styles, Sasha Waltz ve Florence Welch’in de aralarında bulunduğu bir yıldızlar kadrosu eşlik ediyor.

Yedi bölümlük dizi YouTube Fashion, Weibo, Gucci YouTube’da özel bir yayın olarak festival boyunca günlük olarak yayınlanacak; ayrıca GucciFest.com adresinden izlenebilecek.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir