Metaverse Moda Haftası Geri Dönüyor

Kullanıcıların sahip olduğu ve işlettiği dünyanın en büyük sanal sosyal dünyası Decentraland, 28-31 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Metaverse Moda Haftası’nın geri dönüşünü duyurdu. Decentraland ve UNXD’nin Spatial ve Over ile işbirliği içinde yürüttüğü bu hafta, küresel topluluğu dijital moda ve metaverse birlikte çalışabilirlik alanındaki en son gelişmeleri deneyimlemeye davet ediyor.

Geçtiğimiz Mart ayında Metaverse Moda Haftası, giyilebilir ürünler ve dijital moda dünyasını keşfeden 108.000’den fazla insanı ağırladı. Tommy Hilfiger, Etro, Selfridges, Dolce & Gabbana, Guo Pei, Paco Rabanne ve daha birçok marka katıldı. Etkinlik boyunca hem eski moda evleri hem de yeni dijital moda markaları 165.000’den fazla ücretsiz giyilebilir ürün bastırdı. Teknik aksaklıklar olsa da, markaların meta bilgi deposunda anlatılarını nasıl oluşturabileceklerine dair bir fikir verdi.

Renkli Bir Moda Haftasına Hazır Olun!

Mart ayında MVFW, dijital moda geliştiricilerini birinin giyilebilir bir ürünü diğerine hızlı bir şekilde getirebileceği birlikte çalışabilir meta evrenin potansiyelini düşünmeye davet edecek şekilde genişleyecek.

Etkinliğin öne çıkan özellikleri arasında, UNXD tarafından The Metaverse Group ile işbirliği içinde geliştirilen Luxury Fashion District’e geri dönecek olan Luxury pisti yer alıyor. Ocak ayı başında Lüks Moda Bölgesi’ne katılacak markalar mutlaka olacaktır.

Luxury Fashion District ve bitişiğindeki plazada defileler, özel giyilebilir koleksiyonlar, sürükleyici 3D/AR web deneyimleri, pop-up mağazalar, metaverse’deki ilk fiziksel moda haftasının tanıtım ve kapanış performansı yer alacak.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir