Sıradan Bir Elbiseyi Yılbaşına Hazırlayacak Takılar

Yeni yıla nasıl girersek senenin öyle devam edeceğine dair bir inanç vardır. Bu doğru olsa da olmasa da pozitif düşünmek, kendimizi en iyi hissettiğimiz şekilde olmak muhakkak ki şans getirir. Siz de yılbaşına nerede girerseniz girin kendiniz için şık bir elbise seçin ve onu ışıltılı takılarla kombinleyerek göz kamaştırın. İşte sıradan bir elbiseyi dahi yılbaşına hazırlayacak şık ve zamansız takı önerilerimiz…

Elbise Modellerine Göre Aksesuar Fikirleri

Özel günlerin vazgeçilmezi olan elbiseler ve destekleyici aksesuarlar ile yılbaşında da tüm gözleri üzerinize çekmeniz mümkün! Bunun için aksesuarlardan destek alarak elbisenizi yılbaşına hazırlayabilirsiniz.

Pırlanta kolyeler için tıklayın.

Mini elbiseleri tercih edenler için kışı karşıladığımız bu aylarda çizme giymeyi öneriyoruz. Siyah bir mini elbise için aksesuar önerilerimiz ise yılbaşı gecesinde kullanabileceğiniz kırmızı bir fular ve uzun kolyeler olacak.

Maksi boy elbiseleri kendine yakıştıranlar için vazgeçilmez aksesuarımız kesinlikle büyük halka küpeler ve sallantılı küpeler olacak. Maksi boy elbiseler kendiliğinden gösterişli tercihlerden olduğu için dikkatleri biraz daha üst bölgelerde yoğunlaştırmak yerinde bir hareket olacaktır.

Pırlanta halka küpeler için tıklayın.

Yılbaşı Gecesinin Rengi: Kırmızı

Dar kesim ve düşük omuzlu elbiseler için ise yüzükler ve küpeler tercih edilmesi gereken ideal aksesuarlardır. Gelelim renk seçimine, yılbaşı ile özdeşleşen kırmızı renk, artık geleneksel bir durum olarak karşımıza çıkar. Eğer siz de kombininizde kırmızı rengi ön plana çıkartmak isteyenlerdenseniz sizin için de birkaç önerimiz var.

Pırlanta yakut bileklikler için tıklayın.

Elbise olarak kırmızıyı kullanmak iddialı bir seçim olarak gözükse de aslında kullanacağınız doğru aksesuarlar ile çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin, kırmızı bir elbiseyle altın rengi küpe ve bileklik kullanırsanız şıklığınızdan bir şey kaybetmeden dikkatleri farklı noktalara da çekebilirsiniz. Kırmızı elbise fikrine uzak olanlardansanız, aksesuarlarınızda kırmızı kullanımına gidebilirsiniz ve böylece hem yılbaşı trendlerinden uzaklaşmamış olur hem de sadeliği yakalayabilirsiniz.

Her Elbise İçin Uygun Bir Aksesuar Vardır!

Yılbaşında da spor tarzından ödün vermek istemeyen bir kadınsanız tercih edebileceğiniz günlük spor elbiselerle doğru aksesuarları kullanarak hem rahat hem şık olabilirsiniz. İddialı ve modern bir küpe ve kolyeyle süslenen spor elbiseniz son derece etkileyici olacaktır.

Pırlanta yüzükler için tıklayın.

Son yılların en trend modellerinden olan uzun ve yırtmaçlı elbiseleri kullanırken özellikle aksesuar olarak büyük tokalı kemerler tercih ederek aynı elbiseyi değişik formlarda kullanabilirsiniz. Böylece günlük olarak kullandığınız elbisenizi yılbaşı için özel bir elbiseye dönüştürebilirsiniz.

Son olarak elbiselerin özel günlerin kurtarıcı parçası olduğunu ve özellikle tek parça olduğu için düşünmemiz gereken diğer şeyin sadece doğru aksesuarları kullanmaktan ibaret olduğunu hatırlatalım. Doğru aksesuarlar kullandığınız zaman seçtiğiniz her elbise doğru tercih olacaktır.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir