Sonbahar trendleriyle tanışma zamanı

Henüz yaz bitmedi ve uzmanlar havaların Eylül ayında da yazı aratmayacağını söylüyor ancak vitrinlerde yeni sezon kıyafetlerle karşılaşmaya ve ruhen sonbahara hazırlanmaya başladık. Yeni sezonun en şık trendlerini de konuşmanın zamanı geldi öyleyse…

Desenli Pantolonlar

Les Benjamins

ufak ufak şortlardan pantolonlara geçişe başlıyoruz ancak asla sıkıcı olanlarına değil. Yeni sezonda pantolonlar renkli, desenli ve çok enerjik…

Patchwork Denimler

İpekyol

Geçtiğimiz iki sezonda patchwork denimlere oldukça alıştık, şimdi bu alışkanlığı bozmadan sonbahar parçalarına yumuşak bir geçiş yapıyoruz.

Metalik Etki

Paco Rabbane

Moda endüstrisi son bir buçuk senelik pandemi kasvetini bu sonbaharda pullu, payetli, metalik tasarımlarla atmaya kararlı.

Maskülen Süveterler

The Row

Geçtiğimiz kışın sonlarına damga vuran maskülen süveterler yeni sezonda yerlerini daha da sağlamlaştırmış olarak geri dönüyor. Büyükbaba süveterleri ile yaratabileceğiniz bu kadar çok stil olacağına inanamayacaksınız.

Zarif Danteller

Machka

Bir yanda maskülen süveterler bir yanda feminen danteller… Yeni sezon romantizm rüzgarları estirmek isteyenleri de memnun edeceğe benziyor.

Şık Braletler

Marks & Spencer

Yazın gelişi rahat ve çekici braletlerimizle vedalaşacağımız anlamına gelmiyor. Braletler şimdi gömlek ve oversize ceketlerin içinde eskisinden bile çekiciler!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir