Yaz Bitmeden Giymeniz Gereken Beş Maksi Elbise Stili

Maksi elbiseler, hem tiril tiril rahalıkları hem de şık ve her ortama uyum sağlayan stilleriyle vazgeçmek istemediğimiz yaz parçalarından. Peki mevsimin yazdan sonbahara dönmeye başladığı bu günlerde maksi elbiselerle vedalaşmadan önce hangi stilleri yaratabiliriz? İşte yaz bitmeden denemeniz gereken beş trend maksi elbise görünümü…

Slip Elbiselerle Gündüzden Geceye

Son birkaç seneye damgasını vuran slip elbiseler bu yazın da favorilerindendi. İster düz ister topuklu sandaletle kombinleyebileceğiniz bu elbiseleri seçeceğiniz Altınbaş kolyeler ile gündüzden geceye taşımanız mümkün…

Hafif üşüdük mü sanki?

Eylül ayının serinleyen akşamlarında maksi elbisenize ince ceketler ve zarif botlar da eşlik edebilir. Bu kombinleri çoklu Altınbaş bilekliklerle tamamlamaya ne dersiniz?

Yaz Ben Bitti Demeden Bitmez Diyenlere

Yaz bitmedi ben daha tatile gideceğim diyorsanız tatil çantanıza bir maksi elbise bir de ince kot ceket eklemeyi unutmayın.

Yırtmaç Detaylarıyla Zirveye Taşınan Şıklık

Maksi elbiselerle kendimizi prenses gibi hissettiğimiz doğru. Hele bir de balon kollu ve yırtmaçlı bir elbiseden söz ediyorsak. Bu kombine en çok yakışan ise kesinlikle altın halka küpeler olur….

Ne Kadar Bol O Kadar Bohem

Elbisenin bolluğu ile doğru orantıda artan rahatlığı yazın son güzel günlerini yaşatmakta iddialı. Bohem tarzın sevilen kombinlerini çoklu zincir kolyelerle tamamlamak ise kesinlikle harika fikir!

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir