All Eyes On You Koleksiyonu ve Seçtiğimiz Beş Özel Parça

Minimal tasarımlarıyla dikkat çeken All Eyes On You koleksiyonu, ince ve zarif duruşuyla her yaş ve stilden kadının favorileri arasında yer alıyor. Fatma’nın eli, üçüncü göz gibi kötü enerjilere karşı koruma sağladığına inanılan sembollerle zenginleştirilmiş olan bu minimal koleksiyondan favorilerimizi sizin için seçtik.

0.01 Karat Pırlanta All Eyes On You Yüzük

Altınbaş’ın en dikkat çekici koleksiyonları arasında yer alan All Eyes On You koleksiyonu gündelik kullanıma uygun özel bir koleksiyondur.

0.08 Karat Pırlanta All Eyes On You Küpe

Koleksiyonda yer alan tasarımların üzerinde yer alan taşların tamamı pırlantadır. Birbirinden özgün tasarımların göz figürü ile buluştuğu koleksiyonda bütün ışığı üzerinize toplayabileceğiniz özel tasarımlar yer alır.

0.09 Karat Pırlanta All Eyes On You Kolye

Kendi kendine yeterliliğin, iç dünyadaki ebedi yolculuğun ve varlığın en yüce parıltısı olan göz figürünün üzerinde bulunduğu All Eyes On You koleksiyonundaki tasarımlar enerji ve ışığın dışarıya en iyi şekilde yansımasıdır.

0.01 Karat Pırlanta All Eyes On You Küpe

Trendleri takip eden ve modaya uyumlu şekilde giyinmek isteyenlerin ilk tercih ettiği tasarımlardan olan pırlanta mücevherler gündelik hayat ile birlikte özel gün ve gecelerdeki kullanıma da uygundur.

0.05 Karat Pırlanta All Eyes On You Şahmeran Bileklik

Siz de birbirinden şık ve zarif All Eyes On You ürünleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Bültenimize Abone Olun!

En güncel konuları kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir